Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri bárdi autó, unix…stb...

Megéri bárdi autó, unix…stb kiszállítóként dolgozni?

Figyelt kérdés
Melyik cégnél éri meg dolgozni? Mennyi a fizu kb és mettől meddig tart a munkaidő? Mennyire stresszes/pörgős munka?
2022. okt. 17. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Stresszes, rossz közösség és a fizu se túl jó. Inkább menj egy futár szolgálathoz, na azoknál lehet beszedni összeget.
2022. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1x voltam kiszállító(soha többet!) pedig az életem a vezetés
2022. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Szuper cég az Unix Autó Kft. Dolgoztam náluk raktárosként. Életem legjobb munkahelye, szuperül éreztem magam minden nap. Kollégák okosak, segítőkészek voltak. Nem éreztem magam minden nap ùgy, mintha mindenkinek elgurult volna a gyógyszere. A napi 25km amit le kellett sétálni minden nap legalább erőssé tett, spòroltam a kondibérleten legalább. Főnökség meghallgatta a véleményemet is. Nagyon jò hely ajánlom!
2022. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!