Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőr őrmesterként (kr. bp.)...

Rendőr őrmesterként (kr. bp.) milyen másodállásokba lehet dolgozni?? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem a pénz miatt, szimplán mert érdekel még pl a szempilla/műköröm/fodrászat vállalkozói dolgok. Ezek így összeegyeztethetőek lehetnek? Vagy milyen munkák végezhetőek el másodállásban így?

2022. okt. 20. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a munkáltatódtól hivatalos tájékoztató listát azokról a foglalkozási körökről, amelyeket a munkáltatód összeegyeztethetetlennek tart a rendőri hivatással - és a kizáró lista segítségével már könnyebben tudsz manőverezni!
2022. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy olyan srác volt az oktatóm, amikor vezetni tanultam, aki főállásban rendőr volt.
2022. okt. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KR-ként nem tudom mennyire lehet nehéz másodállást találni tekintve, hogy bármikor jöhet a parancs és simán átvezényelhetnek az ország másik végébe is.


Valami helyfüggettlen dologban gondolkodnék. Mivel a digitalizáció korát éljük ez még kedvez is ennek, ebben a témában néznék szét.

2022. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!