Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy számítják ki a köztisztvi...

Hogy számítják ki a köztisztviselők bérét?

Figyelt kérdés
Aki köztisztviselőként dolgozik, tudna nekem segíteni hogy hogy számolják ki a köztissztviselői béreket? annyi fizetés kategória, szorzó meg miegymás van, hogy majd megőrülök és sehol nem találok laikus számára értelmezhető leírást, hogy saccra kiszámíthassam mennyit kereshetnék. Írok egy példát. 23 éves közgazdasági középiskolai végzettséggel, felsőfokú C típusú német nyelvvizsgával okmányirodában(középfokú végzettség kell)mennyi kezdő fizetésre számíthat ha még nem dolgozott közszférában.
2010. szept. 27. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Keveset. Én 6 éve kezdtem okmányirodán, akkor még nem volt meg a diplomám és a nyelvvizsgám sem, nettó 69-t kaptam kézhez, bár igaz, hogy évi két jutalom, 13. havi és a cafeteria azért megdobta rendese, ezzel leosztva egy hónapra kilencvenvalamennyi lett. Most diplomával, nyelvvizsgával bruttó 240, nettó 130. Ja, most vagyok 30 éves. Tehát 24 évesen kezdtem ott dolgozni.
2010. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!