Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan számítják a közalkalmaz...

Hogyan számítják a közalkalmazotti bért?

Figyelt kérdés

Néztem a bértáblát, de nem értem. Miért lehet nagy különbség a bér között, ha valaki az önkormányzatnál dolgozik, vagy a rendőrségen, vagy pl. iskolában?Valamint a településtől is függ. A közalkalmazotti bértábla nem mindenkire ugyanúgy vonatkozik?

A páromat most vették fel az önkormányzathoz de még nem tudták neki kiszámítani. Az adatok alapján valaki meg tudná mondani, kb. mennyi lehet? Főiskola (3 év), mérnöki diploma, 28 éves, előtte nem volt közalkalmazott, előző fizetések 1,5 évig br.140.000 és utána 9 hónapig br. 150.000Ft. Ezeket az adatokat is elkérték, nem tudtam hogy bele számítanak. Kb. mennyire számíthatunk?


2011. febr. 22. 12:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!