Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalat nélkül felvesznek...

Tapasztalat nélkül felvesznek vagyonőrnek,ha leteszem a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ez az életcélom,viszont esti suliba járok,és mellette dolgozni szeretnék,és azért még mindig mérföldekkel jobb mint a gyári meló.

#tanfolyam #Vagyonőri tanfolyam
2022. okt. 22. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a portás lenézi a gyári munkást, ez igen.


A legtöbb helyre felvesznek persze, hisz ez alja meló, sok helyen annak is örülnek ha elvállalja valaki. A komolyabb helyekre, pl. bank kihúzva de bármikor mehetsz teszkóba ácsorogni és a sok lákátos szándokánnal hadakozni


Személy szerint pár hónap után abbahagytam, többszörösét keresem a lenézett gyári melóval és még a rikárdók se várnak meg a parkolóban mint a munkatársamat akinek kiütötték a fogait. De neked sok sikert :)

2022. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ez pont az az iparág ahová bárhogyan felvesznek, a kérdés az hogy mennyiért és milyen körülmények közé.


Ezt értsd úgy, hogy az ingyentől egészen a nettó 1700 ft/ óráig.


Őrizhetsz te egy önkormányzati hókotrót is a saját kocsidból, csakmert a polgármester így tud több közpénzt számlázni a vagyonőrcéges haverja felé, meg hurcolászhatsz pénzestáskát is páncélkocsival.


Eddig nálam a legnagyobb flesh, templom / temetőőrzés volt.

Eszméletlen, hogy születnek ilyen megbízások, ezt kéne tanítani a Közgázon!

2022. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit, még a közmunkásokat se nézem le,csak szimplán nem akarok gyári munkát végezni,nem tudom ez miért minősül lenézésnek. Illetve utolsó,én ilyenre gondoltam, hogy Rossmann,Tesco mert fiatal nő vagyok, érettségivel rendelkezem,csak most még szakmát tanulok, szeretnék majd egyetemre menni,és úgy gondolom amíg nincs komolyabb képesítésem, addig nekem megfelelne ez a munkakör egy Tescoban pl.
2022. okt. 23. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Rossmann-t Tesco- és úgy ámblok a "kereskedelmi illetve logisztikai" ágazat őrzését nagy ívbe kerüld el és felejtsd el!

Hiába vagy nő ez itt nem jelent semmit. Az általad felsoroltaka legszemélytelenebbek, a legócskább körülményekkel és feltételekkel, de a legmagasabb elvárásokkal, mentőállomást kórházat is felejtsd el ott sincs nyugtod!


Ipartelepek, sportpályák, csarnokok, autószalonok, kevésbé forgalmas középületek (pl levéltárak), régi gyárépületek, egyházi épületek a nyerők, esetleg kisfogalmú irodaház.

2022. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!