Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 33 évesen késő elkezdeni...

33 évesen késő elkezdeni mixer és barista tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne késő?
2022. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Kollégám 38 évesen kezdi az egyetemet. Bnőm 33 évesen megy mesterképzésre.
2022. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert párom szerint késő válltani és úgysem tudok megtanulni annyi koktélt, hogy érdemes legyen szakmát válltanom.

Mondjuk szakmát nem is akarok válltani, csak néha néha beugrani besegíteni helyekre.

2022. nov. 1. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem érdemes megcsinálni.

Én is megcsináltam a mixert, baristát, és a bár managert és most tervezek kimenni vele Svájcba dolgozni.

2022. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha szakmaváltáson nem is, párcserén biztos elgondolkodnék, ha a párom azt mondaná bármire is, hogy "nem vagy képes rá".. főleg, ha csak egy pár hónapos okj tanfolyamról lenne szó.
2022. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
lol, még ha orvos akarnál lenni, azt mondom az már tényleg késő, de egy barista? :D Mindeféle lenézés nélkül, ez egy 2 hónapos tanfolyam max, az is hétvégente.
2022. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
" Mindeféle lenézés nélkül, ez egy 2 hónapos tanfolyam max" A gyakorlat a több idő mire megtanulod, hogy hogyan öntsél formákat.
2022. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem késő. Csináld.
2022. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

“úgysem tudok megtanulni annyi koktélt“

mondjuk nem vagyok szakértő azt előre leszögezem, de nem az van ennél a szakmánál is, hogy elég csak a legjobb 20-25 félét megtanulnod, a többi félét meg alig fogják kérni, de idővel úgy is rád ragad?

Emellett az sem baj ha tévedek és minden nap tanulnod kell valami újat, mert legalább változatos és nem fogsz elbutulni benne.

Egyébként, ha úgy érzed tényleg ez az amit szeretnél, akkor sose fog késő lenni elkezdeni.

2022. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, én is azt akartam írni, hogy nem fikázásból, de egy barista tanfolyam maximum pár hónap. De ennél sokkal rövidebbek is vannak.

A legtöbb helyen van maximum pár tucat koktél. Hogy az istenbe lennél öreg ahhoz 33 évesen, hogy megtanuld ezeket? Röhög a vakbelem :D

2022. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!