Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lionsgate app hogyan működik?

Lionsgate app hogyan működik?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 12:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/711 Orchidea ***** válasza:
0%
Hallod huzzal mar innen te ketkedo marha. Toljad tovabb a megkeseredett csoro eleted, napi 8-10 oras gurizessel,mi meg keresunk helyetted is konnyen sok penzt az LG-nel🤣
2022. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/711 Qwert007 ***** válasza:
98%
Hmm... Nem gondoltam volna, hogy 1522ft sok pénznek számít manapság! 😁😂 De cáfoljátok meg egy bankszámla kivonattal és azonnal átutalom a pénzt! Amúgy Nálatok nem ismeri senki az ékezetes betűket?
2022. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/711 Qwert007 ***** válasza:
98%

Hová lettek a nagy bizonyítások?

A cég miért szüntette meg az előző weblapját a " [link]

Majd megkérdem a domaint!

2022. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/711 Orchidea ***** válasza:
1%
Senki nem kivancsi rad, talan azert nem valaszol senki nem gyanus? 🤦
2022. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/711 Qwert007 ***** válasza:
98%

Valószínűleg azért nem kíváncsiak Rám, mert Én nyugodtan tudok aludni, mivel nem csalok ki 120$ gyanútlan hiszékeny emberekből, hogy Ők később ebből hatalmas vagyonra tegyenek szert. De nem kell ahhoz zseninek lenni, hogy itt csak a lehúzására megy egy kisebb csoport külföldi nagymenőséggel. Másrészről ha valaki megkérdőjelez Titeket, akkor Ti csak semmitmondó birkaszellemű sablont másoltok be!

Hol a bizonyíték? Ha Nekem vki felmutat egy olyan bizonyítékot ami bizonyítja a cég stabilitását és számonkérhetőségét, akkor Én azonnal elkezdek dolgozni! De míg weblapokat cserélget a cég, míg nincs egy olyan székhelye ami valós adatokkal alátámasztott, vagy nem egy olyan jogi képviselővel rendelkezik aki nem létezik, addig ez a "cég" sok kérdésre számíthat!

2022. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/711 anonim ***** válasza:
3%
Ide figyelj nem is tudom hogy mit mondjak neked Te mást nem tudsz mint mindenbe a hibát keresni olyan buta ember vagy hogy azt el nem lehet mondani több ezer ember csatlakozott hozzá orosz cégnek magyar adószámom magyar cégjegyzékszáma Te meg egy hülye ember vagy Ennyit erről
2022. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/711 Qwert007 ***** válasza:
98%

Bocsánat hogy a realitás talaján közlekedek! Ki hallott már olyat, hogy azért kelljen fizetni egy új munkavállalónak, hogy tovább dolgozhasson!? De Te is csak Engem igazolsz, mert csak lehülyézel ahelyett hogy megválaszolnád a kerdéseimet és bizonyítanád tényeket akinek bárki utána tud nézni! Kérdések:

Miért szűnt meg a lgccd oldal, a lgzhm elődje?

A Gyál, Szélső utca 27/1 6emelet 64ajtaja hogy lett bejegyezve, hogyha itt 20 éve egy földszinti családi ház áll kertvárosi környezetbe!?

Mit szól hozzá az itt lakó kínai származású tulaj szerinted?

Ha Google maps használj vki látszik a szomszédos házba egy klímás vállalkozó lakik, aki semmit nem tud 27/1be lenne vmilyen és cégtábla sincs kint!

A jogi képviselő nem elérhető, nincs telefonszáma, nincs fent a jogjegyzékben sem! Ez hogy?

És még van sok kérdésem, de ezek a legfontosabbak!

EZEKRE VÁLASZOLJANAK AZ CÉG KÉPVISELŐK, NE PEDIG KITÉRŐ VÁLASZOKKAL AMÍTSÁK AZ EMBEREK!

2022. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/711 Qwert007 ***** válasza:
93%
Ennyi! Semmi bizonyíték! Csak lehúzására hajtanak! Vigyázzon Velük mindenki!
2022. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/711 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj a jelenlegi munkahelyem is olyan hogy be kellett fizetnem 250000 Ft kauciót hogy tudjak dolgozni rendes 8 órás munkaviszony És le kellett tennem 250000 forintot hogy felvegyenek a céghez hogy ott tudjak dolgozni
2022. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/711 Qwert007 ***** válasza:
97%

Én már jópár munkahelyen megfordultam, de sehol nem kellett kauciót fizetni, mert ez már egy bizalmatlansági tényezőt állít fel a felek között!"Milyen munkaköröknél lehetséges a biztosíték?

A munkavállalói biztosíték csak olyan munkakör esetén alkalmazható, ahol a dolgozó munkakörében eljárva


-más személytől pénzt vagy más értéket vesz át a munkáltató képviseletében,

-másnak kifizetést, értéktárgy vagy értékpapír átadást teljesít a munkáltató képviseletében,

-vagy az előző munkakörökben dolgozó munkavállaló teljesítését közvetlenül ellenőrzi.

Ilyen munkakör lehet például a pénztáros, a kézbesítő, illetve az ilyen munkakörben dolgozó munkavállalók ellenőrzését ellátó személy.


Érvényesen nem köthető megállapodás munkavállalói biztosíték adására, ha a dolgozó a munkakörében csak alkalmanként, más feladataihoz kapcsolódóan, vagy alkalmi utasítás alapján vesz át pénzt, más értéket, ám a munkaköre meghatározó jellemzője nem a fenti feltételeknek megfelelő."

Erre cégre melyik vonatkozik a 3 példa közül?

2022. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!