Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha a főnököm...

Mit csináljak ha a főnököm extra feladatot kér számon a normál mellett?

Figyelt kérdés

A főnököm észrevette hogy néha van egy levegővételnyi időm a normál munka mellett, meg amikor a többiekre várakozom, erre az időre meg rámbízott egy feladatot. Mivel nagyon kevés az ilyen idő nem nagyon haladok vele de elkezdtem. És bármikor mutatom neki hogy hogy áll csak annyi a válasz hogy miért nincs kész már annyi hét eltelt. Fél éve dolgozom ott eddig nem szivattak ilyen extrával de most ezzel úgy érzem mintha olyan érzést keltenék mintha egyáltalán nem dolgoznék vagy nem jól mivel az "alap" az már nem érdekli hanem ezt az extra kreativ munkát várja folyamatosan ami be van ékelve ugye mint mondtam a tobbi koze.

Eleg okos szivatas. Nem tudom mit kezdjek vele. Nekem ne keltse itt azt az erzest ez a seggfej hogy rossz a teljesitmenyem amikor 120% ot nyujtok kb es 200% az elvarasa. Eddig fel evig meg mefelelt neki a 95%

Mi a cél ezzel? Kiégek és el fogok menni a cégtől ha ez komoly.


De amúgy meg jól érzem magam itt. Nem akarok sem munkahelyet keresgelni sem valtozast az eletemben. Szarjam le mit akar mondjam azt nincs rá idő? Ha meg kesz van akkor mutassam be neki? Megis mi ez az egesz?


2022. nov. 2. 23:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eddig megvoltam de most feszultseget kelt bennem ez az egesz olyan erzest mintha valami problema allna fent amit meg kell oldani. Mit reagalnatok?
2022. nov. 2. 23:06
 2/22 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ha ebben nem tisztázom le magam hogy 5% maradék időben az a realis ha az extra feladat 20x annyi időt vesz igénybe a normal munka mellett mint a tobbi. Ha ezt nem ertik meg barmennyire is kenyelmes ez a munkahely el kell mennem mashova.
2022. nov. 2. 23:09
 3/22 A kérdező kommentje:
Raadasul mivel kreativ feladat, es egy kemeny PR project lesz (marketing, public relations) tehat az instagramjara es facebookjara szeretne reklamanyagokat ami mar vagy egy éve áll, nem fog vele jol jarni ha ennyire surgeti. Akkor megmondom, hogy nem tudom elvegezni a normalt. Csinalja mas. Mert a kreativ feladattal vagyok elfoglalva. Olyan nincs hogy a kaveszunetben megcsinalok valamit.
2022. nov. 2. 23:14
 4/22 A kérdező kommentje:
Ezek olyan reklamanyagok amit ossze kell gyujteni. At kell valogatni be kell fotoztatni, at kell gondolni. Szerkeszteni kell atbeszelni es utana publikalni. Ez nem fog menni ugy h a "kieso idoben" meg nekem amugy csabito lenne a feladat de egyszerre mindennel kikeszulok.
2022. nov. 2. 23:15
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad.
2022. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy új munkahely
2022. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De leirtam nekem tetszik ez a munkahely. A kreativ feladat is. Csak a sebessegbol kene visszavenni, mert ez igy nyomaszto lett. Latom itt nem fogok reszletes tanacsokat kapni.
2022. nov. 2. 23:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: oszd be rendesen az időd. Szánj x óra egybefüggő időt az “extra” feladatra és utána csináld meg a napit
2022. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Tedd helyre a tagot.
2022. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt akarsz maradni, akkor muszáj kompromisszumot kötni, és megcsinálni, amit kér. Ha viszont neked ez sok beszélj vele, hogy nem bírod, és ha nem tágít, lebegtesd meg, hogy akkor sajnos új munkalehetőségek után fogsz nézni.
2022. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!