Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel kereshet ma ennyit egy...

Mivel kereshet ma ennyit egy huszonéves?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam iszogatni a haverokkal, és nem hallgatóztam, de attól még hallottam a mellettem lévő asztalnál való beszélgetést. Ordított az illetőről, hogy huszonéves, és az volt a téma, hogy elfogadja-e az új ajánlatot, ahol nettó 1 milliót kapna.

Mivel lehet ma ennyit keresni alkalmazottként, ennyire fiatalon?


2022. nov. 4. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szoftverfejlesztő. De a kinézet lehet csalóka. Több 30+-os kollégám is huszonévesnek néz ki, volt, akiről azt hittük, hogy új gyakornok, erre bumutatkozásnál kiderült, hogy amúgy 34 éves.


Van egy 50+-os, aki fiatal 30-nak.

2022. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Meg kell tőle kérdezni, szerintem mondjuk hidergburkoló volt.
2022. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy, hogy milyen szakmája van, huszonévesen senki nem keres havi 1 millió nettót. Legálisan biztos hogy nem.
2022. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Barmilyen ertekteremto munkaval (IT). Egyebkent ahogy irtak, csaloka lehet a kinezet. IT teruleten foleg jellemzo, hogy valaki 10-15 evvel fiatalabbnak nez ki a valos koranal, mivel itt csak szellemileg es testileg egeszseges, ertekes emberek dolgoznak, ellentetben a tobbi terulettel, ahova alkeszkent is felvesznek.
2022. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy előttem írták, egyrészt nem biztos, hogy huszonéves. Én nemrég kérdeztem meg egyik új kollégát, hogy ránézésre hány évesnek gondol. Azt mondta olyan 28-nak. Közben meg lassan 40 leszek.


De simán lehet huszonévesen is milliós fizetés. Fejlesztőként egy senior fizetés bruttó 1,5 milliónál indul jobb cégeknél, az kedvezmények nélkül nettó 1 millió. Ha jó az ember, akkor a senior szintet 4-5 év alatt is el lehet érni, tehát kijön az egyetemről 21 évesen és 25-26 körül már simán kereshet nettó 1 milliót.


#3 Irígykedsz? Attól, mert te nem értesz semmihez és nem tudod elképzelni az ekkora fizetést, a dolog még létezik.

2022. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
25 evesen mar ennyit kerestem ezelott jo par evvel. Termeszetesen IT, QA
2022. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Ezt az IT-s értékteremtős, IT-n kívülizős majmot miért nem takarítja már ki valaki innen?


Ha egy napig nem dolgoznának az IT-n kívülieid, a budit sem tudnád lehúzni meg áram sem lenne a lakásodban, te patkány.

Remélem, hogy egyszer fogsz még magatehetetlenül feküdni a székletedben egy kórházban, aztán majd megvárod, míg ájtísek fognak kivakarni belőle.


Írja ezt egy IT-s.

2022. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Bár a mcdonaldsos burgerforgatáshoz több közöd van mint az IT-hez szerintem.
2022. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Sztem aki az IThez ert az mashoz is ertene...
2022. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Én IT-s vagyok, jól keresek, de ettől még nem nézek le másokat, mert nekik is hasznos és szükséges a munkájuk és bizony, nagy részét nem tudnám megcsinálni. Ők meg az én munkámat nem, de pont ez a szép benne, hogy minden kis fogaskerékre szükség van.
2022. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!