Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet műszak/csoportvez...

Hogyan lehet műszak/csoportvezető valaki? Milyen végzettség kell hozzá? Van ilyen tanfolyam?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

érts te a legjobban a feladatokhoz.. máris te leszel a csoportvezető.


nálunk így ment. a volt csop. vez. felmondott, a cég belsőleg próbálta megoldani első körben. Megnézték ki ért a legjobban hozzá, van e szóba jöhető egyáltalán. Én értettem hozzá, mert nem csak melegedni jártam be, meg a minimumot teljesíteni (sajnos)

2022. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi elég hozzá? Én azt hittem kell végzettség vagy legalább valamilyen tanfolyamot el kell végezni
2022. nov. 5. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Csöves gyárakban ez így működik, átkell látnod a feladatokat, tudni kell mi hogy miért, folyamatokat optimalizálni, emberekkel együtt dolgozni.

Én is igy lettem az, aztán rájöttem, hogy ez a legrosszabb pozíció és kiléptem.

Cseszegetnek felülröl, szivatnak alulról, te meg megbolondulsz.

2022. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy, ha nem vagy nagyon jóba a fönökökkel akkor sehogy...

Digiben dolgoztam, müszaki supporként, és szerettem volna csoportvezető lenni, és egy nulla kompetenciáju idiótát tettek oda, hisz az a fönökségnek valakije.. szégyen

2022. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Egyetértek.


Nálunk ugyanez megy, és alig kapok 30e-rel többet, mint a kolléga, aki csak melegedni jár be. De nekem képben kell lenni mindennel, meeting meeting hátán, ügyféllel tartani a kapcsolatot, ha valaki elcsesz valamit javítani, magyarázkodni 2 hetente hogy X projekttel miért csúszunk, néha interjúztatni, stb.


Nekem is kezd már elegem lenni az egészből. Ennyi pénzért még 1x biztos, hogy vállalnám el.


#1es voltam.

2022. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

#5 Ja igen azt én is kihagytam, hogy pénzben totál nem vagy megfizetve...

Az a sok agybaj ami mellé jár, nem éri meg.


Most én is csak alkalmazott vagyok egy állami cégnél, pont annyit keresek mint az elöző helyen csoportvezetőként és itt dolgozni alig kell, persze mivel most itt én vagyok a legtanultabb pár év múlva félő, hogy előszednak valami "jobb" ajánlattal is.

2022. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!