Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérlegképes könyvelők ki...

Mérlegképes könyvelők ki mikor döntött az önálló könyvelés mellet?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, akik "otthon" saját nevük alatt könyvelnek akár csak fizetés kiegészítésként mikor döntöttetek úgy, hogy belevágtok?

Ezek a programok azért nem olcsók. Nem volt kicsit zsákbamacska beruházni rájuk? Hogy választottátok egyáltalán ki a nektek megfelelő programot?

Valaki leirná esetleg a "benne" lejátszódó folyamatot / a történetet?


Köszönöm szépen!



2022. nov. 5. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azt láttam, hogy a főnököm rommá keresi magát rajtam. Amivel túlzott gondom nem volt, nagyon szerettük egymást és kb mindent neki köszönhetek, amit a szakmáról tudok. Számolgattam, hogy nagyjából magánban fele ennyi melóval dupla ennyit tudok keresni. Programot azt vettem meg, amit ott is használtunk. Ami kicsit nehezebb, az az ügyfélkör kiépítése. De 1-2 év alatt az is sima, utána már kb el kell küldeni őket.
2022. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!