Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvalalnatok ha a munkahelyete...

Elvalalnatok ha a munkahelyetek beiskolaz egy fél milliós tanfolyamra ? Vagy inkább maradnatok nyugalomban az iskolához nem kötött pozícióban?

Figyelt kérdés

Eretsegim megvan .de olyan munkát végzek amihez csak 8 alt kell meg targonca jogsi.


Kazangepesz aztan turbina gépész tanfolyamra kuldenenek.

Kazangepeszekel sokkal dolgozom együtt ok egy vezerloterembol irányítanak kazanokat.


De vannak folyamatok amihez fizikailag is oda kell menni általában targoncaval .

Vagy olyan hibák amiket nemtud a vezérlő teremből megoldani akor odakuldenek minket és telefonon keresztül mondják mit csináljunk.


Nekik azért már nagyobb a felelősség.

Nálunk mivel nagyobb reszt állami a cég 40 50 e Ft kapnak csak többet mint én.


De ha elmegy egy múltihoz 500 600 netto is meglenne az embernek .

Persze 1 év hűségidot ala kell írni.


Be akarnak iskolázni engem és még 6 másikat hogy mi legyünk kazangepeszek a kazangepeszeket meg tovább küldeni turbinagepesz tanfolyamra .

A mi betanitott helyükre meg utcáról hoznának embereket.


A betanult kazán és turbina gepeszek meg számolnak le a kevés pénz miatt 😀😀 csodálatos üzleti model .


Nemtudom akarok e belevagni mert akor már meg kell csinálni ha elkezdi az ember .



2022. nov. 18. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
én tanulnék
2022. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen van, én szívesen tanulnék. Sajnos nekem nem volt ingyen.
2022. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp
2022. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Döntsd el magadban a löcsipöcsi könnyű élet kicsi pénz ami az életcélod, vagy a kemény munka, karrier és pénzkeresés. Vagy-vagy.


Jelen deal elég korrekt, lényegében semmi pénzedbe és csak 1 évedbe fájna és lenne egy (elvileg, nem értek hozzá) piacképes képesítésed - de az biztos a semminél (érettségi) mindenképp több.

2022. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4# jól látod. De az a baj minél több iskolad van minél több dologhoz értesz annál több melód van és annál nagyobb a stressz.


Mikor még targoncasom se volt csak eretsegim. ( mert a targoncas tanfolyamot is itt tettem le csak az 3 nap volt)akor fele ennyi munkát se kellet végeznem

De miután meglett sokkal több lett a munkám.


Kazangepesz jóval többet csinál és jóval több a hiba lehetőség több az elvaras több dologra figyelsz.ők helyettesítés nélkül WC re se mehetnek .

Mi meg most elég szabadok vagyunk


Jól jönne a plusz pénz jó lenne ha lenne egy szakmám de viszont nem hiányzik az a stressz faktor ami egy komolyabb munkával jár.

Nehezen bírom a streszt

2022. nov. 18. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék. Ne ragadj meg az alacsony beosztás és sz@r fizetések világában. A nők szemében is sikeresebb leszel, ha magasabb poziban leszel, magasabb fizuval, több felelősséggel.
2022. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6# teljesen igaz.csak azt nem akarom hogy gyomoridegem legyen mindig .


Aki komolyabb munkát csinál sokkal több dologra kell hogy odafigyeljen

Minél komolyabb meló annál nagyobb odafigyeles koncentráció kell .

2022. nov. 18. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el dolgozni az első munkahelyemen tervezőmérnökként. Már belebegtették, hogy célszerű lenne elvegeznem egy két éves IWSD (nemzetközi hegesztett szerkezet tervezőmernök) szakirányú továbbképzést az egyetemen, ami kb másfél millió forint.

Én bevállalom, hiába iratnak velem alá x év "hűségidőt".

2022. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 év az nem vészes szerintem.


A volán 2 évet irat alá veled, ha ők állják a jogsid, a máv pedig 5 évet, ha mozdonyvezetőnek mész.

2022. nov. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!