Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak munkahelyet?

Figyelt kérdés

Profession.hu-n már több állásra is jelentkeztem, de lassan 1 hónap telt el a semmittevéssel, ugyanis sehonnan nem jeleztek vissza.


Szerintetek érdemes lenne személyesen bemenni boltokba és megkérdezni hogy van-e felvétel? Holnap akár a nyakamba tudnám venni a várost és körbe tudnék kérdezni. Csak nem tudom hogy ez mennyire oké így. Lehet hogy csak a meghírdetett állásokra lehet jelentkezni csak és kizárólag online? Ahol nincs állás hírdetve, onnan tuti elküldenek?



2022. nov. 17. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Boltokba? Üzletek esetén sokszor van a helyszínen kiírva, hogy eladót keresnek, úgyhogy egy próbát megér a személyes megkeresés.

Több példány kinyomtatott önéletrajz legyen nálad.

2022. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Mely területen keresel állást?
2022. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
17%
Én 10 hónapja nem találok,ne sírj
2022. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Telefonos ügyfél-szolgálatra szoktam jelentkezni ha nincs más.

Sokan nem bírják úgyhogy ott mindig van felvétel.


Nyelvtudással elég jó bónuszokat össze lehet lapátolni.

ITIL vizsgát is szeretik így ha leteszed biztos behívnak interjúra.

Nekem olyan 80 ezer volt a vizsgadíj két évvel ezelőtt, most már lehet 100 fölött van.

Tanfolyam nélkül könyvből meg lehet tanulni két hét alatt úgy, hogy előtte semmit sem tudtál róla.

2022. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
33%

Telefonos ügyfélszolgálat. Jelentkeztem kedd éjjel, szerdán hívtak telefonon, hogy alkalmas lenne-e most egy telefonos interjú. Csütörtökre berendeltek második körre, rá 2 órára már kaptam az emailt hogy engem választottak. Pénteken kitöltöttem a szerződést és kész.

Addig meg ott van a tiktok, youtube, twitch, trovo, stb. Lehet próbálkozni ezekkel is.

2022. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
79%
Ha megpróbálod, LEHET, hogy sikerül. Ha nem próbálod, BIZTOS, hogy nem sikerül.
2022. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!