Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkásként ,operátorként...

Gyári munkásként ,operátorként, sima érettségivel 250-300 ezer körüli (bónusszal, pótlékokkal együtt inkább 300e). fizetés Eger vagy Budapest környékén mely cégeket, állásokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nehéz fizikai munka kizárva az alkatom miatt , viszont bírom a monotonitást, szorgalmas,kitartó, alkalmazkodó, mozgékony vagyok. jó a kézügyességem. szeretem a kihívásokat nem kerülöm a munkát.

előny,ha a betanuláshoz megkapom a kellő segítséget, instrukciókat, munkafeltételeket és a légkör is normális viszonylag.



2022. nov. 24. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Remelem, ezt bruttóban gondoltad
2022. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ahol eddig dolgoztam 300ezer felett kaptam pótlékokkal egy kelet magyarországi városban nettóban. tehát gondolom ez nem irreális elvárás, ha nem is ez az átlag. a munkát bírom, családom nincs, időm van, tehát több műszak és túlóra is belefér. Budapesten biztos van, de azok véleményére vagyok kiváncsi,akik iylen helyen dolgoznak, dolgoztak és ismernek ilyen adottságú munkahelyet.

Egyébként a 200 feletti nettó sztem ma már nem nagy elvárás átlagban sem, akkora infláció és bérnövekedés van.

itt Keleten is 200 felett van a nettó egy másik gyárban , tehát Bpen és környékén lennie kell.

2022. nov. 24. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Érettségivel sok helyre nem vesznek fel, mert túlképzett vagy. Vagy legalábbis a 8 osztályos romához, meg magyarul nem tudó ukránokhoz képest. Sok cég galád, inkább alkalmaznak félanalfabétákat csak azért, hogy kevesebbet keljen fizetni.
2022. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Győrben rúgják ki a magyarokat és a helyükre veszik fel az ukránokat, mert kapják a 120.000 ft-os támogatást a cégek.

Covid idején 500.000 ft-ot kaptak minden ukrán után az államtól.


A hazaáruló politikai elit szó szerint elüldözi a magyart az országból, mégis a több millió agyhalott megszavazza a tolvaj kormányt.


Ha van eszed kérdező, végleg elhagyod Magyarországot.

2022. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as. a főiskolai végzettségtől lehet az, amit mondasz, de a versenyszférában ilyen megkötés sincs sztem.


4-es kivételek mindig vannak,csak keresni kell őket, ezért tettem fel a kérdést,hátha valaki tud segíteni. keresek én is az állásportálokon, de épp minap távoztam a cégtől és még nem volt sok időm erre,de kitartóan keresek. előbb utóbb lesz megfelelő.


amit írsz én is így gondolom, de nyelvtudás és szakma nélkül sima érettségivel külföldön az én adottságaimmal ez sztem nehezebb lenne jóval.

de ha van ötlet, hogy külföldön milyen munkák, gyaári munkák jöhetnének szóba az esetemben, akkor szívesen veszem milyen irányba indulhatnék el, amihez nem kell erős fizikum.

2022. nov. 24. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Tanulj meg németül c1-es szinten 2 év alatt, aztán simán megkeresed betanított gépkezelőként a nettó 1800-2000 eurót túlóra nélkül.

Select gmbh közvetítőt keresd.

2022. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akad pár, kezd el küldözgetni az önéletrajzodat pát helyre
2022. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ha valakinek van ajánlata ,akkor írja be, vagy küldjön privit.
2022. nov. 27. 19:18
 9/9 xp ali ***** válasza:
48%
BKV
2022. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!