Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet kérni reálisan...

Mennyit lehet kérni reálisan beugrósként, építőiparban a mai árakkal?

Figyelt kérdés

Kellenél mondjuk 1 hétre, de nélkülözhetetlen vagy az adott vállalkozónak. Tegyük fel nem vagy tróger, megbízható vagy, kocsival kell kimenned az adott címre, nem jelentenek be egyáltalán, napira sem. Kemény meló, fizikailag - mentálisan is megterhel, kosz, mocsok, hideg = építkezés.


Segédmunkásként:?

Segédmunkásként, aki érti is valamihez:?

szakmunkásként:?



2022. nov. 25. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Kérni lehet bármennyit, de a munka termelékenységétől / fajtájától függően napi 10 és 25 ezer forint között vannak a tarifák.


10 ezret az kap aki 8-9 órába lapátol egész nap vagy csákányozza a földet, 25 ezret az kap aki lakatosmunkát végez, konzolkoat készT pl bojlerekhez, és szereli fel őket, mondjuk 12 óra alatt legalább négyet megcsinál.


A marketnál is van ismerősöm meg a Containex-nél is.

2022. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Én két éve melóztam containex alvállalkozónál beugrósba, élhajlitottam lemezeket, meg vágtam, fúrtam, zenkoltam, villanyszerelésben segédkeztem, kocsit vezettem pakoltam stb, 10-12 órákra kaptam 15 ezret napi bejelentésre plusz ebéd vendéglőben minden alkalommal amikor hivtak.
2022. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Előző két válaszoló vagyok 1, 2


"nem jelentenek be egyáltalán, napira sem."


Ma már ha ilyenbe futsz az legyen gyanús, mert valódi főnök nem szórakozik ezzel hiszen minimális összeg nekik a napi bejelentés, de a birság tetemes!

Ha ilyenbe futsz akkor gyanakodj egyből, hogy nem akarnak majd kifizetni!

2022. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

te jó nagy madár voltál akkor, 10ezerért ki fog menni szerinted csákányozni egész nap?


Pl villanyszerelőhöz, vizeshez segédnek. Nálunk 3 éve 20k-t kapott a beugrós segédmunkás.



A kérdéshez hozzátartozik, hogy budapesten.

2022. nov. 25. 11:46
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Én nem irtam, hogy csákányoztam 10 ezerért azt irtam le, hogy ismertem olyat aki annyit kapott! Beugatás előtt inkább fejleszd a felfogásod, mert igy nem sokra mész a melós világba haver!
2022. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdéshez hozzátartozik, hogy budapesten."


Ja!


Szigetszentmiklós, Csepel, Vác, Mogyoród, Zugló és vonzáskörzete.

Éptőiparba többnyire "mobilisnek" kell lenned, mert több helyre is küldhetnek egyazon héten.

2022. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Benne vagyok 8 éve, de köszi azért :)


Nem beugatásként írtam, de amilyen munkát te vágeztél 12 órában, az 2 éve is alsóhangon 20k volt. És lefogadom arra se tolongtak nagyon.


Az a 10k-ért csákányozós gondolom olyan is volt amúgy, hallottam én is olyat, hogy a lidl parkolóban begyűjtik a kéregető csöveseket, és 6-8ezrekért elviszik őket talicskáztatni, de azért na :D

2022. nov. 25. 12:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Pl villanyszerelőhöz, vizeshez segédnek. Nálunk 3 éve 20k-t kapott a beugrós segédmunkás."


Ez olyan dolog, hogy melyik főnök mit mennyiért, mikorra vállalt be, az enyémnél 8 ezer alatt nem idnul a kocsi sehová / helyszin!

Ha az ügyfél hülyesége miatt kétszer kell kimenni ugyanazona napon akkor 2x 8 ezer! Ha valami végett nem tudunk dolgozni mert mondjuk nem adta oda a kulcsot a vizaknáhhoz a viz meg el van zárva akkor állásidő.

2022. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én segéd voltam, ketten dolgoztunk azért ennyit kaptam csak, nem vártak el annyit mint az állandóstól, és nem is kellett mindennap mennem.

A villanyszerelés is kb addig ment el, hogy felraktam pár konnektort meg kapcsolót meg becsavargattam a neonokba a csöveket, meg a burát felraktam, ezalatta cimszó alatt leigazoltak 670 óra gyakorlatot a villanyszerelő képzésemhez, szóval nekem igyis megérte.

2022. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérváron 20 ezer alatt nem találni segédet, de bejelentve.
2022. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!