Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el vagyonőrként dolgozni, és úgy volt hogy rendesen beleszek jelentve és hozzák a munkaszerződést.

Múlt hét elején beszéltem az egyik "főnökkel" aki mondta hogy be fogja hozni a munkaszerződést, azóta is várom. Ma beszéltem vele és azt mondta hogy efoba vagyok bejelentve ebbe a hónapba, én meg mondtam hogy nem ezt beszéltük meg és már hónap eleje óta várom a határozatlan idejű munkaszerződést. Efoba egy hónapba 15 napot lehet dolgozni, már több mint 15 bedolgozott napom van akkor a többi nap az hogy lesz elszámolva feketén vagy hogy??? Kezd kicsit idegesíteni a dolog.



2022. nov. 25. 23:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ennél a cégnél többen is dolgoznak, ismerek olyat aki már több mint 6 éve és rendesen be van jelentve. Ma felhívott hogy hétfőn behozza a munkaszerződést, meg hogy ő nem tudta hogy 15 napot lehet efoba dolgozni 1 hónapba... Mindenesetre ha jövő héten nem jelentkezik és megprobálna hülyének nézni akkor jogi útra viszem a dolgot, több mint 30 tanum van aki állítja hogy én minden nap be mentem oda dolgozni, illetve ez a főnök is már kétszer megjelent hozzám "ellenőrzés miatt".
2022. nov. 26. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ma felhívott hogy hétfőn behozza a munkaszerződést, meg hogy ő nem tudta hogy 15 napot lehet efoba dolgozni 1 hónapba... "


Szuper munkahely lehet, ha a munkáltató sem ismeri a jogszabályokat, aminek a hatálya alá tartozik.


Ezek után el sem tudom képzelni, hogy a munkaszerződés mit tartalmazhat. Csupa jogszabállyal ellentétes dolgot????

2022. nov. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól ismerik a szabályokat csak trükköznek és tettetik a tudatlant.
2022. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!