Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki minimálbér esetleg...

Van itt aki minimálbér esetleg garantált bérminimum, a fizetése megírná hogy tud megélni belőle hogy nem, hal éhen hóvégére?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom saját kéróban lakik, nem egyedül van hanem feleséggel/férjjel, illetve igen alacsony színvonalon élnek (párizsi meg zárás előtt félórával kifli féláron, babfőzelék lefőzve egy hétre, stb).
2022. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Van egy saját garzonom aminek alacsony a rezsije. Egyedül élek nincsenek nagy igényeim (nincs tv előfizetésem, autóm, nem jároknse moziba se étterembe, nem iszom, nem dohányzom, nem vagyok nagyétkű). Szerényen de megélek.
2022. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Öcsém annyit kap.


Ketten élünk így keresünk nagyjából havi 600-at lakbér nincs, saját a kecó.

2022. nov. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

140 ezret költöttem múlthónapban rezsire és kajára 20 ból tankoltam.

Én 400 at keresek nettóba (köv hónaptól csak a fele lesz melóhelyváltás miatt), asszony 240 et, de ő az extra kajarendeléseit fizeti belőle, meg a női dolgait, közös szórakozást.


Odafigyelünk a vásárlásra, huszadika után megyünk csak vagy amikor nagyon akcióznak, és előrevásárolunk, én nem engedek kaját kidobni inkább megeszem akármi az asszony finnyásabb, azért rendelget magának. Anyámtól is kapunk néha kaját hétvégente, szóval rendes FIFO megy nem finnya rendszer.

Nekem mindíg is az volt a mottóm, hogy ha nem ízlik a kaja, nem vagy elég éhes!


Nameg mindíg is félretettem a fizetésem 35%-át akármennyit is kerestem, és nem vetem meg a használtcuccokat műszaki téren!


Én kijöttem eddig is, meg ezután is kijövök ennyiből is, azért is dobom a kukába a szürkefoglalkoztatásra váltó 5 éves melóhelyemet, az én véremet ne szívja senki! Eddig se fizettek ünnepnapi pótlékot, meg járulékot se nagyon, csak eddig az adóbevallásommal le volt igazolva az éves jövedelmem.


Ezután meg nem lenne a boríték miatt amiről nincs elszámolás....

2022. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én tanárként 207 ezret viszek haza, albérletben élek, most sincs már semmire. Úgy nem halok éhen, hogy szinte minden "étkezésem" üres zsemlét tarkar.
2022. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!