Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel jobb munka mint...

Érettségivel jobb munka mint egy bolti dolgozó?

Figyelt kérdés

Egyetem előtt állok ki hagyok 1-2 évet, hogy pénzt szerezek.

Sparban kezdtem el főállásban dolgozni már 2 hónapja csinálom de rá jöttem,hogy ez egy alja szar robot munka (legfőképpen a pénztár) és a fizetés is nevetséges.

Valaki tud valami munkát javasolni ahova érettségi elég és kicsit komolyabb mint a pénztárosnak lenni?


2022. nov. 28. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
itt magyarba semmit
2022. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Beszélsz pl idegen nyelveken?
2022. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
bármi fizikai,rakodó meló jobban fizet.Persze kell hozzá erőnlét/fizikum.
2022. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2#

Angolul b2 szint közelében vagyok (picit alatta).

2022. nov. 29. 00:52
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Gyár. Érettségivel eltudsz menni operátornak, elég monoton és droid munka, de jobb helyeken egyáltalán nem megterhelő fizikailag.


Mondjuk a folyamatos, váltott 3 műszakkal akkor megkell barátkoznod viszont ott a br 450-500 rugó garantált. 25 év alattiként az már jobb summa mint a pénztáros.

2022. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Futár (bringás ha nincs jogsid), autószalon értékesítő / recepciós (autóismeret nem árt),

Bármilyen nagykerbe értékesítő (termékismeret nem árt)

Adminisztrátori munkák..

Irodai melókhoz ismerd az irodai telefonokat a faxot szkennert, fénymásolót meg az office programokat, ne kelljen mindent megmutatni, és öltözz elegánsan.


A három műszakot meg a fizikai melót felejtsd el, kicsinál szellemileg, fizikailag, sokszor mégcsak nem is fizetik a pótlékokat rendesen.

2022. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Valamilyen kisebb vezeto kereskedelemben
2022. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Építkezésen segédmunka.
2022. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha értesz hozzá mehetsz hentesnek is vagy csemegepultosnak, nem számít ha nincs végzettséged.
2022. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Érettségivel mit szeretnél? A jobb munkákhoz komoly szaktudás kell,az érettségihez nem jár ilyesmi. Ugyanúgy nem értesz semmihez mintha 8 általánosod lenne.
2022. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!