Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál mennyivel az interjú...

Multinál mennyivel az interjú után számít esélytelennek, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Két hete volt egy interjúm és úgy éreztem végig megvolt a kölcsönös szimpátia. Az interjú végén megkérdeztem mikorra várható a visszajelzés, 2-3 hetet mondtak. Abban még benne vagyok, emiatt nem is szeretném őket feleslegesen zaklatni, de azt érzem, hogy ha valóban esélyes lennék, akkor már kerestek volna. Van még ilyenkor remény, hogy én leszek a befutó vagy esélytelen? Két körös interjúról van szó.

2022. dec. 1. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy héten belül pozitív választ szoktak adni.
2022. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A jó hangulat standard, hiszem el kell hitetni az interjúzóval, h ő a numberone. Sorbarakják az jelentkezőket és sorban kiküldik az ajánlatot a jelölteknek, határidővel. Ez a 2-3 hét standard válasz szokott lenni, amikor bőven vannak előtted. Ha szerencséd van, akkor nem lesz előtted olyan a sorban, aki elfogadja az ajánlatot. Ha meg előtted igent mond valaki, akkor fújhatod, nagy valószínűséggel nem is fognak szólni neked, h ez nem sikerült.
2022. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint egy hónap után kaptam jelzést hogy mehetek második körre. De ez ritka. Általában 2 hét.
2022. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy még a második körre várom, hogy behívjanak, nem pedig az ajánlatra. Nem tudom mennyit számít.
2022. dec. 1. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kolcsonos szimpatia semmit nem jelent, lehet meg 20 masik jelolttel is megvolt a kozos szimpatia. 1-2 heten belul jelezni szoktak jellemzoen, utana mar csak akkor, ha esetleg valamelyik jelolt visszalep vagy nem fogadja el az ajanlatot es nincs lo jo a szamar is alapon felhivhatnak.
2022. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ascelpius ***** válasza:
100%
Általánoságban 2 hét ami után felejtős legtöbb esetben a dolog
2022. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem 3 honap utan vettek fel most... igaz unnepek lassitanak
2022. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!