Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjú úgy, hogy tudom, hogy...

Interjú úgy, hogy tudom, hogy próbaidő alatt előre szabadságra kell mennem 2 hétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkahelyet szeretnék váltani. A szerződésem miatt ha még most decemberben ajánlatot kapok, február végén tudok kezdeni legközelebb.


Szerintetek mi a legelőnyösebb megoldás?

-Ha azt mondom, hogy csak márciusban tudok kezdeni (de így nem kell szabadságot kérnem próbaidő alatt)

-Ha már az interjún mondom, hogy tavasszal szabadságra kell mennem 1-2 hétre?

-Vagy ha miután ajánlatot kaptam, beszélek a Managerrel, hogy amúgy egy ilyen van, mit gondol



2022. nov. 27. 22:29
 1/6 anonim válasza:
88%

Attól függ, hogy a több pénz vagy a több szabadság a célod.


Ha a több szabi, akkor mondd, hogy márciusban tudsz kezdeni, így gyakorlatilag hozzájutottál 2 hét fizetés nélküli szabihoz, és senkinek sem lesz vele problémája.


Ha a több pénz, akkor mondd el az interjún.

2022. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nincs szükségem több szabadságra, ez a 2 hét családi okok miatt viszont létfontosságú, viszont flexibilis egy 2-3 hónapos sávban.
2022. nov. 27. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen előre mondd és ne utólag próbálj egyezkedni.

Nekem hasonlónál azt mondták, hogy inkább kezdjek annyival később.

2022. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így ahogy van közöld az interjún. Én is ezt tettem. Nekem azt mondták, nem gond, kezdjek el nyugodtan dolgozni és erre számítanak. Nem volt belőle gond.
2022. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre mondd el az interjún és nem lesz gond. Két hét szerintem hosszú idő, ha valami miatt nem jön be a munkahely próbaidő alatt, problémád lehet belőle. Inkább kezdj két héttel később, az a biztos!
2022. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, mindenképp mondani fogom :)
2022. nov. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!