Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hanganyag rögzítés, gépelési...

Skorpió87 kérdése:

Hanganyag rögzítés, gépelési munka, vagy telefonos kutató munka érdekelne, aki ebben jártas, azoktól kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Az otthonrol oldalon olvastam lehetőségeket, de nem tudom, hogy mikor lesznek elérhetőek. Jelenleg szünetel a szolgáltatás. Ha van, aki tud érdemben valami jó otthoni melót, írjon! :) Köszönöm szépen.

2022. dec. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűha szerintem ezek a melók már 1 évtizede nincsenek. Vagy nagyon lebutítva ki van adva diákmelóra.
2022. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már ilyen.... Nem egy hanem inkább két évtizede sem...
2022. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt munkafolyamatok mind melléktevékenységek, részfeladatok. Valamilyen másik fő munkakör részei. Ezért ezeket a feladatokat elvégzik ott helyben azonnal az irodában, ahol fő tevékenység folyik. Pl. ügyvédi irodában az ügyvéd segédje végzi. Vagy vállalati irodában a titkárnő végzi el. Ha túl sok munka adódik esetenként akkor engedéllyel esetleg azt hazaviszi a titkárnő vagy az alkalmazott és megcsinálja otthon. De semmiképp se adják oda másnak csak úgy ezeket a részfeladatokat ráadásul az interneten.
2022. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!