Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri a bruttó...

Szerintetek megéri a bruttó 350 ezer ezt?

Figyelt kérdés

Induljunk ki abból, hogy a munkakörnyezet kellemes és gyorsan telik az idő. Egyébként ügyfélszolgálatról beszélünk (de itt mindenki gondoljon egy olyan munkára, amit alapjáraton szívesen csinálna, hogy pozitív legyen a kiinduló pont).

Viszont van pár hátráltató tényező:

a legfőbb az ingázás (70 km - átszállás 2 vonattal, plusz helyi tömegközlekedéssel együtt ajtótól ajtóig több, mint 2 óra utazás egy irányban

A másik, hogy 9 órás a munkaidő (1 óra ebédszünet fizetetlen)

A harmadik, hogy nincs ünnepnap, (de cserében legalább duplán fizet)


Elsősorban pályakezdők véleményére vagyok kíváncsi, szerintetek megéri?



2022. dec. 8. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Milyen végzettséggel amúgy?
2022. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Ebédszünetet miért is fizetnék?

A bejárást kell másként megoldani, ha elég nagy a cég akkor biztosan lesz kolléga aki a te irányodból jár be autóval, beszállsz a költségeibe és mindenki jól jár.

2022. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem éri meg baromi messze van!


Sose elejtsd el, hogy a "munkaidőd" valójában akkor kezdődik amikor a munka miatt felkelsz az ágyból és elkezdesz készülődni!


Az éves szinten több napot jelent amit senki sem fog kifizetni, de még azt sem rendesen amit munkával töltesz!


Bakker egy vállalkozó kiszállási díjat kér, csakmert megmozdul. de még nem is dolgozott!


Te ingyen mozdulsz meg?


Mert a béredből elvont adó kb ugyananyi mint egy alap induló kft havi fenttartási költsége!

2022. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
nagyon kevés ez az összeg.
2022. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Több mint 4 órát utaznál naponta nettó 233 ezer forintért?
2022. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

És mindenki le van pontozva... :D

Akkor próbáljuk meg a kegyes hazugságokat, hátha az tetszik neki:

Úúúúú, kérdező, mekkora mázlista vagy, hogy ezt sikerült megcsípned! Naná, hogy megéri, kezdj már holnap, ha addig el nem happolom előled a lehetőséget!

2022. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam, most olvasom először a kommenteket. Köszönöm mindenki válaszát.
2022. dec. 8. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4 óra ingázás 9 órás munkaidő mellett rengeteg. Nem marad mellette életed és ezt nem fizetik meg.
2022. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4 óra utazás? Emiatt kizáró ok. Ennyit nem lennék hajlandó utazni
2022. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én csak egy hónapja csinálom ezt, ezt az első munkám és azért vállaltam el, el mert nem volt közelebb. Úgy gondoltam, hogy pár hónap után veszek ki albérletet és utána jobb lesz, de tényleg nincs semmi életem. Közben viszont nem akarok panaszkodni mert mit mondjon az, aki napi 12 órát dolgozik...
2022. dec. 8. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!