Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok az SGP-Sorting...

Jucus1 kérdése:

Tapasztalatok az SGP-Sorting Group Hungary Kft., mint munkáltatóról?

Figyelt kérdés

Elméletileg felvett a cég, telefonon hívtak, hogy sikeres volt a felvétel, de 3 hét után még mindig semmi.

Az orvosi alkalmasságit kétszer mondták le, hogy nincs elég jelentkező, a fizetés meg jóval kevesebb, mint amennyiben megegyeztünk.



#SGP-Sorting Group #SGP Group
2022. dec. 15. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez biztos csak valami félreértés lesz, keresztapám melózott náluk és azt mondta, tök korrekt jó cég jófej kollegákkal.
2022. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1. Ez melyik város volt, mert Salgótarjánba személyesen egy képviselőjük sem akart eljönni, nem is értem, hogy gondolják az egészet. Valószínűleg rossz HR-est is kaptam ki, mert teljesen kezdőnek tűnik. Először felhívott, hogy mennyi a fizetési igényem, nettó 220 alapbért mondtam, mivel másik hirdetésben 2500 bruttó órabérrel kerestek embert.

Egy hét múlva hívott, hogy sikeres volt a felvétel, de fogalma sincs a munkaügyi dolgokról, az orvosira is én hívtam fel a figyelmét, hogy az kell, meg hogy a két fél által aláírt munkaszerződés nélkül nem lehet munkába állni. Ehhez ragaszkodtam, mert ugye ebben van rögzítve a fizetés, egyéb juttatások többek közt. Műszakpótlékról fogalma sem volt, mennyi a törvényes minimum, még arról sem. Aztán amnéziás is lehet, mert megszakadt a vonal és mikor rögtön visszahívtam, fogalma sem volt, hogy ki vagyok. Ekkor gyanús lett és kérdeztem a fizetést, ekkor mondta, hogy bruttó 1500! Ekkor össze-vissza beszélt, hogy mert ez Nógrád megye, ezért ennyi, erre már tényleg nem volt szavam. Külső forrás mondta, hogy nem is csak ott kell majd dolgoznom, ahová hirdették az állást és beugrósnak hívják őket a másik helyen, az eredeti helyen sem minőségellenőrnek, hanem csomagolónak és a felvételkor sem jelentek meg, a fogadó cég csinálta az interjút is. Telefonon hívom, fogalma sincs, ki vagyok, emailre nem válaszol, csak akkor ha az elsőre írok választ, akkor is másfél napig tart, míg összerakja a semmitmondó választ, szóval valami nem stimmel itt. Ennyire amatőr nem lehet egy cég,illetve képviselő, hogy még a bérlettérítést vagy autóval bejárást sem tudja megmondani, mit ad 1 km-re,de halvány gőze sincs róla még nagyságrendileg sem. Ez az egy kontaktom van, de tartok tőle, hogy ez egy amúgy is külsős cég, az SGP-Sorting külsőse lesz, mert a cég debreceni, de ez elszólta magát, hogy Esztergomból hív.

2022. dec. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!