Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen van? Ez valós álláshirde...

Ilyen van? Ez valós álláshirdetés lehet egy biztonságiőr cégnél?

Figyelt kérdés

[link]

·

Kiemelt bérezéssel, főállású, bejelentett munkaviszonyba keresünk alapfokú német nyelvtudással ( nyelvvizsga szükséges) , min. 10 éves szakmai gyakorlattal rendelkező kollegákat, Budapest-i munkavégzésre.

12-48-as munkarendben, fizetett táppénz és szabadság, munkaruha, étkezési utalvány és útiköltség térítés biztosított.

2 hónap próbaidő után 16 hónapos fix szerződést garantálunk.

Bruttó jövedelem: 680.000FT/hó

Az előzetes kiválasztást követően személyes interjúra kerül sor.


Ez akárhogy is számolom, havi 120 óra munka nettó 3600 forintos órabérrel alkalmazottként...


Hol a trükk?


Mert nem hinném, hogy az alapfokú németbe, meg a "10 év gyakorlatba"...


Vélemény?



2022. dec. 20. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Valami minalberes proli vagy? Ez hulladek fizetes a mai arak mellett.
2022. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem én jelenleg nem melózok, hanem lakásfelújítok (sajátomat), meg egy éve a telkemen építkeztem.


Miért neked milyen munkakörrel mennyi az alkalmazotti órabéred, ha ez hulladék?


Ismerőseim is autószerelőként kétezer alatt vannak nettóba nézve, csak azért érdekelne..

2022. dec. 20. 15:42
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

20 eves diakoknak van ilyen orabere, nem felnott embereknek 10 ev tapasztalattal szakmai gyakorlattal LOL.

[link]

2022. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2!

Ha az ismerőseid nem autoszerelo műhely tulajdonosok, akkor reális. Annál a szakmájában duplán érvényes, h a tulaj fölözi le a nagy hasznot, az alkalmazottak szemét meg kiszúrja apróság.

2022. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Milyen trükk? Egy kukás vagy mozdonyvezető is ennyit keres kb.
2022. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De 3 a diákmunkát ne hozd már össze ezzel, ugyanis azután nem jár nyugdíj se, be sem számítják a ledolgozott évekbe, ráadásul ma van, holnap nincs.

Ennél a melónál meg a próbaidő után határozott másfél éves szerződést ad! Azt tudod mit jelent egyébként?


Azt jelenti, hogy nem éri meg (neki) hogy kirúgjon, még akkor sem ha valamit nagyon szarul végzel, mivel ha megteszi (és nem te mondasz fel), akkor a határozott időre fennmaradt hónapok számára járó munkabért EGYÖSSZEGBEN köteles kifizetni! Szóval gyakorlatilag teljes biztonságban lehetsz gazdasági helyzet / munkavégzés minősége ide vagy oda.


Nekem is volt már olyan diákmunkám is, még évtizedekkel ezelőtt, ahol napi húszezret lehetett keresni, ha bírtad ujjakkal (adatrögzítés karakterdíjon).



4 van valami otthoni tákolójuk félhivatalosan, mint az autószerelők 90%-nak.


5 Egy kukásnak azért nézd már meg a munkakörülményeit... Ráadásul azok három műszakba tolják, a mozdonyvezetőhöz a vasútalkalmassági meg durvább az EÜ rendelet szerint mint ha a Názához jelentkeznél pilótának!


Én csak azt nem értem, hogy ahogy nézegettem állásokat miért az ezer meg az ezerhatszáz forintos nettó órabérekkel (visszaszámolgatva) vannak tele a hirdetések , ha már ez sem nagy szám amit én mutattam.


Hol találni ettől nagyobb fizetésű munkát már ilyen minimál elvárással? (és ezt most nem fényezésképpen).

2022. dec. 21. 07:47
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem ezeket, mert én már úgy két éve nem vállaltam teljes munkaidős munkát hivatalosan amióta volt a kovid, hanem csak maszekolgatok itt is ot is, de ugye az sem összehasonlítható egy "beülős"

galléros nyakkendős melóval, még egy gyári többműszakosal se..

2022. dec. 21. 07:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták már többen, nincs semmi trükk benne, pár évvel ezelőtt még jó fizunak is számított volna ez.

Vagy most mi a kérdésed tulajdonképpen?

Jelentkezz rá, ha neked ez megfelel és nincs jobb lehetőséged.

2022. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A tanárok akkor mit sírnak a 270 ezren ha még ez is "szar" fizetés?
2022. dec. 21. 09:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont ezert sirnak te retardalt, mert a szarnal is kevesebbet keresnek.
2022. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!