Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen van? Ez valós álláshirde...

Ilyen van? Ez valós álláshirdetés lehet egy biztonságiőr cégnél?

Figyelt kérdés

[link]

·

Kiemelt bérezéssel, főállású, bejelentett munkaviszonyba keresünk alapfokú német nyelvtudással ( nyelvvizsga szükséges) , min. 10 éves szakmai gyakorlattal rendelkező kollegákat, Budapest-i munkavégzésre.

12-48-as munkarendben, fizetett táppénz és szabadság, munkaruha, étkezési utalvány és útiköltség térítés biztosított.

2 hónap próbaidő után 16 hónapos fix szerződést garantálunk.

Bruttó jövedelem: 680.000FT/hó

Az előzetes kiválasztást követően személyes interjúra kerül sor.


Ez akárhogy is számolom, havi 120 óra munka nettó 3600 forintos órabérrel alkalmazottként...


Hol a trükk?


Mert nem hinném, hogy az alapfokú németbe, meg a "10 év gyakorlatba"...


Vélemény?



2022. dec. 20. 15:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:D Akkor a postások, rendőrök miért nem sírnak? hmm?
2022. dec. 21. 10:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert a postas es rendori munkahoz nem elvaras a diploma, egy betanitott majmot is beallithatnanak a helyukre gyakorlatilag. Nyilvan ezzel tisztaban vannak ok is.

A tanarok azert sirnak, mert eveket kell tanulasra aldozniuk es semmit nem kapnak erte.

2022. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam. Pedig 5 évig csináltam a biztonsági őrködést.

2 hónap próbaidő után, miért csak 16 hónapos szerződést kapsz?!

Mért kell 10 évnyi szakmai gyakorlat, egy biztonsági őrnek?

Ránéztem a facebook oldalra és vannak ott olyan vicces képek, amiket nem szokott egy cég se kitenni.

Bruttó jövedelem: 680.000FT/hó........ Ez már itt sántít.

A fegyveres elfogók se keresnek ennyit, pedig oda elég komoly követelményeknek kell megfelelni.

A próbaidő alatt kiderül minden turpiság általában.

2022. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg lenne a tapasztalatom 2 év híjján, de szerintem itt nem "őrködni" kellene, ez inkább valami "üzletszerzési" vagy "meglévő területek ellenőrzése" + papírmunka intézése történet lenne gondolom alap + jutalékért valami "műigazgató" státusszal...
2022. dec. 28. 11:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!