Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki jelentkezett mozdonyvezető...

Aki jelentkezett mozdonyvezetőnek de nem vették fel, annak mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan embereket kérdeznék akik jelentkeztek a MÁVhoz motdonyvezetőnek, de valamilyen okból nem vették fel őket. A kérdésem az lenne, hogy mi volt az ok, ami miatt nem sikerült bekerülni?

Édesapám mozdonyvezető, én is az szeretnék lenni, félek hogy kibuknék valahol.


Sok helyen olvasom, hogy az írásbeli és a szóbeli nem túl nehéz, viszont a legtöbb ember az orvosi vizsgálatnál szűrődik ki. Ez igaz? Milyen okok miatt lehet így kiszűrődni?


Ezért kérném, hogy akinek nem sikerült valamilyen oknál fogva bekerülni, leírná a tapasztalatait?


2022. dec. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Régebben sokat beszélgettem mozdonyvezető tanoncokkal, az derült ki, hogy mivel a mávnál az a "csúcs", így csak a nagyon protekciósokat veszik fel oda.
2022. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A pszichológussal vizsgálat után beszélgettem anno (aki amúgy nagyon kedves és jószándékú hölgy volt), Ő mondta hogy a legtöbben a pszichológián és az orvosin buknak el.

Amúgy mozdonyvezető hiány van, régen valóban igaz volt hogy protekciósokat vesznek fel.

A MÁV honlapján is szinte folyamatosan látok álláshirdetéseket, országszerte keresnek embereket.

Apósom is mozdvez., alig találkozom vele mert folyamatosan dolgozik, plusz tanít is be, de az emberanyag sem az igazi ahogy mesélte.

Én ugyan nem mozdonyvezetőnek hanem először vjv-nek majd forgalmistának jelentkeztem (utóbbiban dolgoztam is egy rövid ideig).

2022. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen erre lennék én kiváncsi hogy orvosin milyen okkal bukhat ki az ember? És főleg pszichológián? Mit, hogyan nézhetnek?
2022. dec. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!