Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mulatós zenész szeretnék...

Mulatós zenész szeretnék lenni, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Saját klippet szertnék , mulatós mufajban, haknizni járni, 1-2 saját dalt + huznék olyanokat amiket mindenki ismer fiatal vagyok jól nézek ki, hangom.. nos hat ezt a producerekre bízom , kitisztitjak nekem , szeretek énekelni lelkes vagyok voltam pár bulin ahol meg voltak elégedve velem , volt ahova soha többe nem hívtak .

Hogyan lehet mulatós zenész vkiből? Pl mint a bunyós pityu, fasy Ádám kis grófó, stefanó stb?



#Zenész, mulatós zenész, stux úr, zenélés, music, dal , sztár #Ének, énekhang, mulatós, mulató Fásy mulató mulatási #Buli, banzáj, party, midi, akkord, Rostás szabika #De csepereg jazesőő hoppppá de elfolyik jazzz arcomon #Oszt’ régi barátok jajj de veletek vagyok már 1000 éve rég #Jóbarosszba együtt vagyunk de nem feledunk el testvérek maradunk
2022. dec. 21. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy
2022. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hasznosabb választ szertnék! Aki nem tud segíteni NE (!!!!!!) válaszoljon
2022. dec. 21. 18:36
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Legyél cigány és/vagy vidéki proli, mint a fent említett ikonjaid.
2022. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Tanulj zenélni és tanulj színészkedni. Gondolj bele, a nagy mulatós zenészek vagy kitűnő zenészek akik mást is csinálhatnának (Csocsesz, Kaczor, Grofóék, Dupla Kávé) vagy szórakoztató showmenek (Bunyós Pityu, Laci Betyár, MC Hawer).

Ha egyikhez se értesz, nem sok jót látok,

2022. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Ha azt sem tudod hogy kezdd el inkább el se kezdd!
2022. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
"Kitűnő zenészek" Na ne röhögtess. A kis grofónak nyolc osztálya van. Beszélni sem tud. Csak most divat a buta cigókat futtatni. Vicc az egész. Ezek pont nem zenészek. Csak a média felkapta a buta fajtájukat.
2022. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De hol tanuljak? 😂 Amúgy nekem is ez lenne a célom h befussak ;) nem sok mindenhez ertek sajnos :/ nekem is van egy szakmám és én is vidéki vagyok . Ha kaczoreknak sikerült remelem nekem is fog jajj kicsiny falum de ott éltem én , nincsen Merci a ház közepén, van helyette egy szép szőke lány, meg a boltos kit meghúztam talán zsámó de rendes ember én már nem leszek oppppppppÁ
2022. dec. 21. 20:18
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Indulj a factorban. Ha búzi vagy, vagy cigó, akkor felkapnak.
2022. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Faktorba nem megyek
2022. dec. 21. 20:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bukta. A bunyós pityu valójában boxolt, csak kikapott.
2022. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!