Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mulatós zenész szeretnék...

Mulatós zenész szeretnék lenni, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Saját klippet szertnék , mulatós mufajban, haknizni járni, 1-2 saját dalt + huznék olyanokat amiket mindenki ismer fiatal vagyok jól nézek ki, hangom.. nos hat ezt a producerekre bízom , kitisztitjak nekem , szeretek énekelni lelkes vagyok voltam pár bulin ahol meg voltak elégedve velem , volt ahova soha többe nem hívtak .

Hogyan lehet mulatós zenész vkiből? Pl mint a bunyós pityu, fasy Ádám kis grófó, stefanó stb?



#Zenész, mulatós zenész, stux úr, zenélés, music, dal , sztár #Ének, énekhang, mulatós, mulató Fásy mulató mulatási #Buli, banzáj, party, midi, akkord, Rostás szabika #De csepereg jazesőő hoppppá de elfolyik jazzz arcomon #Oszt’ régi barátok jajj de veletek vagyok már 1000 éve rég #Jóbarosszba együtt vagyunk de nem feledunk el testvérek maradunk
2022. dec. 21. 18:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2-3 milla egy videoklipp ez megvan nekem + jó csaj ismerősök ízt vidéken banzajt csinálunk iPhone 14 pro bal felvesszuk cinematic mód a és kész a. Klipp egy jó zene szöveg meg kiadó kene meg egy jó producer meg a sok lovetta amit hoz a zenén
2022. dec. 21. 22:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá.
2022. dec. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2022. dec. 22. 05:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan "forgatnak" videoklippet a telefonjukkal? És énekelnek amit feltesznek a youtubera? Millióan? És befutottak? Nem.
2022. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A producerek mégis mit kezdenének azzal, hogy nincs hangod? Tudod te egyáltalán, hogy mi az a "producer"? Mert a kérdésed szerint fogalmad sincs.
2022. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen képzeld el tudom mi az a producer és gépekkel mindent fel lehet javítani nem egy példát tudok erre mondani! Lehet könnyed a kérdés meg bohokás de komolyan gondolom. Olyan válaszoljon aki tud hasznos választ adni köszi
2022. dec. 23. 15:13
 17/19 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem tudod, mit csinál egy producer. :D

És miért futnál be te, akinek nincs hangja, mikor sokan be akarnak futni, akiknek van is?

Mit tudsz te, amit más nem? A butaságon kívül mi a különleges benned?

2022. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom mit csinál egy producer, szerintem te nem vagy képben vele.

Válaszod második felével teljesen egyet értek na ezek jó kérdések látod :D ebben kerek tanácsot segítséget , kene vmi ütős sláger nekem meg nagy forma vagyok :D

2022. dec. 23. 16:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Magyarul egy senki vagy, aki trollkodik.
2022. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!