Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nők igényeibe a cafeteria...

A nők igényeibe a cafeteria is beleszámít, vagy csak a nettó alapbér?

Figyelt kérdés
Ugye logikusan a cafeteriát is bele kellene venni, mert abból is lehet fizetni az éttermet, wellnesst, szórakozást. De sokszor hallom, hogy az alapbér a meghatározó, a többi juttatást figyelembe se veszik, ha az alapbér alacsony, egyből kuka a pasi.
2022. dec. 23. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Beleszámít a cafeteria.
Csak az alapbér számít.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
97%

Abszolút

Illetve a helyedben megpróbálnàm az ingósàgaim ertèkèt felbecsültetni , plusz az is nagyon fontos , hogy mit fogsz örökölni, illetve a szülők , közeli hozzàtartozók fizujàból àtlagot számoltatni.


Illetve , ne felejts el , az elmúlt 1 év kiadásaidból egy Excel tàblàt vezetni, mert így a belső èrtèkeidből pontosabb kèpet kap.


😆

2022. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Haver ha ez neked jelentos aranyt tesz ki akkor az regen rossz.
2022. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az elhozott fénymásolópapír, a konyhai mosogatószer, a wc-papír, a céges logoval ellátott tollak, az egéralátétek is beleszámítanak, ezek nélkül kuka a pasi.
2022. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Beleszámít, mert ő úgy sem pontosan arra kíváncsi, hogy mennyit utalnak neked munkabér címén, hanem hogy összesen mennyi az elkölthető jövedelmed, amibe a cafeteria is beleszámít.
2022. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Milyen alapbér? Ha a pasinak dolgoznia kell, hogy ne kopjon fel az álla, az már kuka kérdező.


A férfi ott kezdődik, hogy hány millió dollár nettó vagyon. Az elemzés pedig ott zárul, hogy még hány hónap, amíg megdöglik végre.

2022. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Jól mondja a 3-as, ha melóhelyről tudsz újítani ezt-azt, plusz a cafeteria is jó, van esetleg kajajegy ilyesmi, az hatalmas előny az olyan ferfiakkal szemben, akiknek nincsenek ilyen lehetőségei.
2022. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Ha az egyéb tulajdonságaid nem meggyőzőek, akkor legalább a bankszámlád legyen az! Ne legyél már Olcsó János a SZÉP-kártyával meg a SZOT-beutalóddal!
2022. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, hát én felröhögtem.

Elképzeltem a randit:

- Nos kedves Dezső, mennyit keresel?

- 500 k.

- Cafetéria?

- Ja, az ebben már benne van. 50 k.

- Hát Dezső! Állati jól nézel ki, nagyon jó fej vagy, a puncim is nedves, de a cafetéria nálam nem játszik. Kuka vagy!

2022. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Bírom, hogy szinte senki nem bír árnyaltan gondolkozni, mindenki végletekben csak. Az életszínvonaladon, életmódodon általában meglátszik, hogy mennyi a havi bevételed és általában az összvagyonod. Persze vannak takarékosabb emberek is, akiknek lehet milliói vannak félretéve és szerényen élnek, de nőket ezzel nem lehet vonzani, ellentétben az ellenkezőjével. Sokan meg ugye erőn felül költenek, hiteleket vesznek fel, megtakarítás nélkül élnek, hogy olyan életszínvonalat tartsanak fent, ami azt gondolják megfelelő lesz nála sok nő számára.


Ha ott van két egyforma férfi, akár egymás klónjai és az egyiknek adunk 250 ezres jövedelmet, a másiknak 500 ezres jövedelmet, akkor az alacsonyabb jövedelműt több nő fogja elutasítani.

2022. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálam biztos nem, én is kapok cafit és pont semmire nem jó, alig tudtam költeni belőle. Úgyhogy nekem az irreleváns.

Nekem az számít hogy a megélhetésünket ne nekem kelljen egyedül finanszíroznom. Fizesse a pasi a kaja, rezsi, hasonlók kb felét. Ezt meg leginkább pénzből lehet, nem ilyen-olyan semmitérő kártyákkal.

N

2022. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!