Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyakori a próbaidőnél...

Milyen gyakori a próbaidőnél az elbocsájtás?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet erre számitani. Persze ez sok tényezőtől függ.

2022. dec. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz szerintem tényleg az kell, hogy a jelölt nagyon alkalmatlan legyen a munkára, vagy szándékosan szarjon az egészre.
2022. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemről próbaidő utolsó napján raktak ki, úgy hogy semmi jele nem volt. Szerintem nagyon munkahelyfüggő.
2022. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ahol én ilyet láttam, egy egyetemről kibukott semirekellő nyomigyerek volt. Elvileg csak nyárra kellett neki egy hely, még vissza nem iratkozik egyetemre, ezt nyilván nem mondta. Na a vége felé, már konkrétan semmit nem csinált egész nap, csak itt támaszkodott, ott beszélgetett. Hát neki próbaidő vége előtt megköszönték a munkát.
2022. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen. Kis ceg volt, 5fo + ugyvezeto. Egy projektnel berekesztettek a kifizetest egy hiba miatt, a cegnek koltseget kellett csokkenteni. Mivel envoltam probaidos, egy pentek delutanadtak fel havi fizetest kp-ban es elkuldtek.
2022. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem amíg munakerőhiány van, addig nem szórakoznak ezzel.


Legfeljebb akkor, ha jön egy leépítés, akkor a próbaidősekkel kezdik. De ha ez nincs, akkor igaziból megúszod.

2022. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik munkahelyemen havi értékelés volt, épp lement a 2. Havi értékelés egy pénteki napon. Ahol amúgy csak jókat mondott a közvetlen vezető, pont úgy ahogy az 1. Havi után is. Erre hétfőn kapok egy emailt, h személyes meeting 10 kor és ott kirugott a nyomorult🤮🤣 amiket pénteken dicsert, abba akkor belekotott. Szóval vannak hányinger cégek. Remélem te nem ilyen helyen vagy.
2022. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!