Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan jó közmunkàsnak...

Miért olyan jó közmunkàsnak lenni?

Figyelt kérdés
Vidéken élek bejàrok a vàrosba dolgozni màr 15 éve mellette még otthon gazdàlkodok. 35 éves vagyok és értetlenül nézem hogy a huszonéves ésa 40 év feletti korosztály is inkább a közmunkàt vàlasztja pedig lenne a vàrosban munkalehetőség. Nyilván nem nagy fizetésért de több mint a duplàja a közmunka bérnek. Amikor megkérdeztem az egyik közmunkàst az egyik baj az volt hogy nehéz a vàrosba bejàrni meg gyenge az idegrendszere a màsik meg a vàltott műszakot nem bírja. De megkapom tőlük hogy könnyű nekem az élet hogy amit akarok meg tudok venni. Sokan màr azt csinálják hogy csak felmentek a hivatalba alàírtak és jöttek haza. Én meg ledolgozom a munkaidőt normális munkahelyen.
2022. dec. 26. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
A kis munka - kis pénzért sokaknak csábítóbb, mint a kemény munka jó pénzért.
2022. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Leszakadottabb kistérségekben a relatív kilátástalanság sokakból ezt hozza elő. Képzetlenül, zéró perspektívával majdnem mindegy, hogy közmunkázol vagy minimálbérnél nem sokkal többért gürcölsz, arra akkor sem lesz pénzed, hogy normális jövőt teremts magadnak vagy hogy legyen pénzed értelmesen eltöltened a szabadidődet.
2022. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
közmunkásként nem kell megszakadni, és mégis kap valami pénzt, amiből nem hal éhen. Ennyi.
2022. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!