Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron szeretnék elmenni...

Nyáron szeretnék elmenni diákmeló mellett fükaszálni DE csak 16 éves vagyok. Kb 2 éve használok aktivabban kerti kisgépeket láncfüresz fükasza stb tudom mit szabad nem szabad. igazából szeretem is csinálni. Érdemes belevágni? (Szerintetek)

Figyelt kérdés
Megfelelő munkavédelmi felszereléskben nem veszélyesebb szerintem mint közúton egy 50cc robogóval közlekedni ahol a többi közlekedő tudtodon kivül megprobálhat akarva akaratlanul megölni. Amit már 14-15 éves korban lehet hajtani. 125CC T meg 16 éves kortól

2022. dec. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs róla papírod, akkor hivatalosan esélytelen
2022. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak bátorítani lehet az ilyen kezdeményezést.


Hagyd abba az iskolát, zömében olyan emberekre van szüksége ennek az országnak, akik megfogják a munka végét és csinálják. Aki tudja csinálja, aki nem az tanítja.


Tele van az ország olyan hosszú ideig képzett fiatalokkal, középkorúakkal, akikre hosszú éveket áldoztunk közpénzekből felsőfokú oktatási intézményekben való képzésükért, de teljesen feleslegesen.


Szakember mellett képezd magad, monkey see, monkey do módszerrel. Óriási kereslet lesz a munkaerődért.

2022. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Erről szó sincs. :) A szakiskolát mindenképpen be szeretném fejezni.

Hozzá tenném én senki mellet nem akarom képezni magam magamnak akarok pénzt keresni. Befejezem az asztalost és pár év szakmai tapasztalat után elindulok valami vállalkozás irányába. Ez csak ilyen. Plussz pénznek jönne szó sincs róla hogy abbahagyom az iskolát :)

2022. dec. 28. 12:16
 4/4 anonim válasza:
Fűkaszához nem kell papír, láncfűrésznél is csak attól kérnek (legalább is felénk) aki dönt. Brigádonként jó ha 1 embernek van papírja . Önkormányzati közmunkásoknak egynek sincs. Ha jó fej a polgár mester , alkalmaz.
2023. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!