Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok húsiparban addig...

Dolgoznátok húsiparban addig amíg nincs másik munka?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy külföldön élek barátommal és az ő családjával... És úgy volt hogy januárban ha minden jól megy költözünk át Hollandiába, mondván több a lehetőség. De felhoztam ezt a témát hogy akkor keressünk munkát és egyszerűen nemet mondtak mivel ahhoz pénz kell stb stb.. De már ezt mondják hónapok óta. Barátom dolgozik. Én mivel nem beszélem a nyelvet ezért nekem csak a húsipar marad... Viszont gyűlik a tartozásom mivel fizetem itt én is a házat és a kaját és nem szeretném ha össze gyűlne rengeteg pénz.. De nem tudok velük haladni. Gondoltam hogy egyedül bele vágok vagy haza megyek addig de a barátom nem tudom itt hagyni hiszen miatta vagyok itt. Az anyós meg teljesen mintha mindig az ellenkezőjet akarná.. Egyszer ezt mondja aztán azt mondja. Ő már nem dolgozik nagyon régóta munkanélkülin van.. Neki úgymond jön be a pénz de ő nem érti meg hogy én nem szeretnék pénz nélkül itt lenni..

Viszont annyira félek a húsipartól. Ti mit tennétek? El vágyok keseredve hisz nem megyek társaságba már hónapok óta. Azt érzem kezdek itthon bekattani.. Köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 28. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell félni a húsipartól? Az csak hús, nem bánt.
2022. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert olvasgattam és senki nem ajánlja
2022. dec. 28. 15:26
 3/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem prémium munkahely, de nem is onnan akarsz nyugdíjba menni. Elmész és csinálod, aztán amint találsz mást, váltasz.
2022. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De annyira félek neki indulni.
2022. dec. 28. 15:56
 5/23 anonim ***** válasza:

Majd ha elkezdesz jobban félni attól a szartól, amiben most vagy, neki fogsz indulni.


Más is végzett már alja munkát ideiglenesen. Már rég elfelejtettük.

2022. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azzal van bajom hogy egyedül megyek.. És nem tudom a nyelvet.. Ez idegesít inkább
2022. dec. 28. 16:28
 7/23 anonim ***** válasza:
kizárt
2022. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Valaki írna privátban?
2022. dec. 28. 21:40
 9/23 anonim ***** válasza:

Menj el, próbáld ki. Mondhatni, nincs veszítenivalód, bármikor otthagyhatod. A pénz az kell, a húsipari dolgozók is dolgoznak, pénzért.

Azért szokták mondani, hogy a húsipart kerüld, mert bizonyos szagok és a látvány nem mindenkinek elviselhetők. Amíg nem próbálod ki, nem tudod meg, hogy neked megy-e.

Ha nem tetszik, majd akkor gondokozhatsz azon, hogyan tovább. És csináld úgy az életed, hogy ez csak időleges állapot legyen. Talán még motiválni is fog.

Sok múlik a hozzáálláson, ne úgy állj neki, hogy most megyek alja munkát végezni, mekkora suttyó vagyok. Ha van munka, nem vagy suttyó. Ha a munka fizet, nem alja munka. Sokan dolgoznak húsiparban, azt a mennyiséget amit a boltokban látunk nap mint nap, valakiknek elő kell készíteni.

Hajrá!

Hajrá.

2022. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzá szóló. Nagyon kedves vagy. Esetleg beszélhetnenk privátban? Nagyon tetszenek az ilyen pozitív hozzá állású emberek
2022. dec. 28. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!