Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Forgatási helyszíneken tapaszt...

Forgatási helyszíneken tapasztalat nélkül milyen munka lehetőségek vannak? Egyáltalán hol hirdetnek?

Figyelt kérdés
Egyre több filmet és sorozatot forgatnak Magyarországon és a környéken. Akár kevés pénzért is szívesen dolgoznék egy ilyen helyen egy kis időre. Tapasztalat szerzés céljából.

2023. jan. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat nélkül pl. annyi, hogy egy 10 másodperces jelenetben lehetsz a kukás a háttérben.
2023. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szerepelni szeretnék a filmben/sorozatban.
2023. jan. 1. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom a díszletek rakodásában segédkezhetnél.
2023. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz? Hol laksz? Beszélsz angolul?
2023. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beszélek angolul. Szlovákiában élek. Mihez értek? Hát semmiféle film gyártással kapcsolatos dolgot nem tanultam. De elméleti szinten sok mindent tudok. Autodesk Maya-hoz értek, de már azt is rég használtan.

Még díszlet rakodónak is szívesen elmennék. Amolyan "kalandot" keresek, át kell gondolnom sok dolgot az életemmel kapcsolatban, mert számomra érdektelen középiskolában tanultam.

2023. jan. 1. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda nagyon kevés...
2023. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben biztos voltam. Esetleg valami tanácsot kaphatnék, hogy merre induljak el?
2023. jan. 1. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fotós, videos suli. Vagy epitoipar, festés, szobrászat, ács munkák, villanyszerelő.


Ezekkel tudsz kapcsolódni esetleg.

2023. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!