Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztetek már olyan...

Jelentkeztetek már olyan állásra ami felülmúlta a tudásotokat, ha igen, felvettek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Igen, többször is.

Fel szoktak venni mert aki nálam többet tud nem vállalja ennyiért.

2023. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen. :) A munka egyáltalán nem volt olyan vészes.
2023. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már, hogy felvettek. Mondjuk általában tényleg nagyon messze vagyok ezektől, inkább csak álmok.
2023. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, többször is. Mindig felfelé próbálkozom. Az első hetek gyomorideggel telnek, aztán utána belejövök és jöhet a következő szint. A fizetésem sem alacsonyabb, nem azért választanak engem, hanem mert kőkemény és elszánt vagyok.
2023. jan. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is a tudásomat haladta meg, de az biztos, hogy fogalmam nem volt arról, hogy mi lenne valójában a feladat.

Miután elmondták, biztos voltam benne, hogy meg tudom lépni a dolgot, mert képes vagyok rá. Ráadásul még érdekelt is, mert teljesen más volt, mint amit addig csináltam. Számomra egy ismeretlen terület.

Azóta is itt dolgozom. :)

2023. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, első junior pozíciómba.
2023. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy nem is pályáztam (ösztöndíjra, de az is ilyesmi), mert nem feleltem meg a kiírásnak, de ismertem valakit, aki szintén nem felelt meg a kiírásnak, mégis megkapta, mert pályázott. Jól tette. :)
2023. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felvettek. Egy évig bírtam - túl sok elvárás volt, mindenhez is érts, esélytelen volt mindenbe beletanulnom. Konkrétan IT projektmenedzserként nem egyféle projektet adtak, amihez értettem, hanem mindenféle-fajta területről ezt is, azt is, kohézió nulla, mert egy csatlakozó projekt másik kollégánál pihent.

Kb 10 projekt egy pm-re, de állandóan gáncsolták el egymást, túl sok minden futott egyszerre (majdnem 100 projekt), nem volt elég pénz, idő.


Ez még egy dolog, de olyan mérgező volt ennél a magyar nagyvállalatnál a légkör, hogy az borzalom. Ha az nem lett volna, akkor szerintem bele tudtam volna tanulni. Konkrétan minden meeting veszekedés, 20 éves sérelmek felemlegetése, senki se tudta, mit-hogy akar (IT belsős szakembereket beleértve). Közben kaptam az ívet hogy miért nem ismerem kívülről az összes appot, meg az infrát, meg az SAP modulokat, gyűlöltem ott dolgozni.

Utána szerencsére egy sokkal nyugisabb helyre mentem szintén PMként, több éve itt vagyok, gond egy szál se.

Legalább ez az első tré meló kinyitotta nekem a kapukat, arra az egyre volt jó.

2023. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!