Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy iskola védőnő?

Mennyit keres egy iskola védőnő?

Figyelt kérdés
Idén szereztem meg a diplomámat és ajánlottak nekem egy iskolai védőnő állást szívem szerint vegyes körzetben dolgoznék, de egyenlőre csak ez az egy állás van a közelben. Gondolom nekik máshogy van a bérezés mint egy körzeti védőnőnek. Ha vannak itt csak iskolai védőnők, ti szeretitek az munkátokat?

2023. jan. 11. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mivel ez egy okj-s kozep vegzettseg igy berminimum koruli
2023. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nem okj, a védőnő egy az egyetemi képzés
2023. jan. 12. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

“egyenlőre”


Es neked diplomád van?!

Döbbenetes.

2023. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A védőnő egyáltalán nem okj-s közép szintű végzettség. Nem olyan egyszerű elvégezni a védőnő szakot annak, aki tényleg komolyan veszi, mint amit a közvélemény gondol. A gyermekvédelmi jogszabályokon át a pszichológiáig rengeteg mindent meg kell tanulni az egyetemen és észben tartani és nagyon szigorúan veszik. Egyáltalán nem könnyű. Most persze jönnek majd az okoskodó hozzászólások, hogy na persze, de talán csak jobban tudja az, aki tényleg el is végezte a szakot,mint pl a kérdező.
2023. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Az offenzív válaszodból ítélve nem hiszem, hogy tudod mi is ez a szakma igazán ez okból kifolyólag nem értem, hogy miért próbáltál meg válaszolni a kérdésre.
2023. jan. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!