Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek blöfföl a főnököm,...

Szerintetek blöfföl a főnököm, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Volt egy kis konfliktus a cégnél. Egy erről szóló de más főtémájú kérdésem volt már. Letiltott a közösségi oldalon, majd ma délután bejött és tudtam vele beszélni. Azt mondta, hogy annyira ellenem van mindenki, hogy ezt meg kell szakítania valahogy és keressek magamnak másik munkahelyet, mert a jövő hét lesz az utolsó az irodában.

Persze közben egy masszív, nagyprojecten dolgozunk, szóval nyilvánvalóan neki sem előnyös ha a közepén küld el. Gondolom arra számít, hogy a jövő hét végére elkészül és akkor el tud küldeni, de lehet, hogy blöfföl. Mert ha tényleg ekkora volt ez a konfliktus, és le is kellett tiltania (végül ma feloldott) miért nem mondta rögtön ma, hogy holnap már ne legyek itt.


Szerintem csak blöfföl.


2023. jan. 12. 22:39
A kérdező szavazást indított:
blöfföl, nem fog elküldeni
el fog küldeni
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Felmondást a munkavállalóval írásban kell közölni a csatolt indoklással. Szóval ez így ebben a formában nem, hogy blöff hanme semmi.
2023. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Egyébként amikor mondta, hogy lehet, hogy nehéz lesz új munkát találnom, akkor azt válaszoltam, hogy én egyáltalán nem aggódom, mert általában hamar találok munkát és elég jó vagyok a szakmámban. Ezen kicsit meglepődött és elbizonytalanodottnak láttam. Lehet ő sem akar egy jó munkaerővel azért szórakozni mert elfajzott pár ember a csapatban. Egyébként egyáltalán nem tartja őket kordában.


Én nem aggódom amiatt, hogy elküld, mert gyakorlatilag az ő munkáját veszem át sokszor azzal, hogy leharcolom a többiekkel, hogy kinek mi a feladata és ez óriási stressz és sok személyes konfliktus.


De nem is számítottam most nagyon változásra az új évben.

2023. jan. 12. 22:42
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"az ő munkáját veszem át sokszor azzal, hogy leharcolom a többiekkel, hogy kinek mi a feladata"


Nem o ker meg erre, gondolom, hanem helyette jatszod a kisfonokot. Nem veszed eszre, hogy te vagy a gond, nem az osszes tobbi.

2023. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt ugye tudod, hogy az oldal szabályait és más személyiségi jogait is sérted azzal, hogy a kérdések összekötésével megpróbálod kinyomozni, felfedni a kilétét és letiltást is kockáztatsz vele? Függetlenül attól, hogy beleírtam a kérdésbe, hogy volt már erről szó, csak más kategóriában. Más volt a kérdés.
2023. jan. 12. 22:45
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sok idod van irogatni...
2023. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Áh igen, ha valaki emlékszik egy korábbi kérdésedre ahol fél oldalon keresztül rinyálsz és ideposztolja az már biztos órákon át nyomoz utánad :D Szánalmas vagy, mellesleg nem én linkeltem be, de jól tette. Amit mondasz azt vállald is fel. főleg, hogyha ugyanarról a témáról szól.
2023. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2023. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én felvállalom és nincs is vele baj. De akkor se kéne itt áthivatkozgatni. Volt hogy ,5-6 kérdésemet összemozaikozta valaki és egymás alá sorra betette egy új alá. ennek szeretném elejét venni. ez az oldal az anonimitásról szól.
2023. jan. 12. 23:00
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal inkább szól a trollok etetéséről és a mentális problémák egyhelyre gyűjtéséről amilyen kérdések vannak itt.
2023. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod min lepődött meg? Hogy annyira arrogáns vagy, hogy azt hiszed, könnyen találsz majd munkát, mert milyen király munkaerő vagy. A viselkedésed alpári, én is meglepődnék, ha nekem mondanád ezek után, ami történt, hogy szerinted milyen lazán lesz melód! Úgy vágnálak ki én is, hogy nyekken, arra kapnál egy hetet, hogy átadd a feladataidat másnak, aki tisztességesen elvégzi és ennyi. Nem lesz itt semmi blöff meg meglepetés. Nem vagy képes normálisan kommunikálni másokkal és ezért ki vagy rúgva. Meg lesz ez papíron is, és ennyi a történet.
2023. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!