Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2022 év végén megszűnt a...

2022 év végén megszűnt a munkahelyem, most munkát keresek. Ha most elmegyek alkalmi munkára, vagy gyárba sorra operátornak 1-2 hónapig amig nem találok azt nem akarom hogy tudja az új munkáltatóm, ez maradhat privát infó? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Gépészmérnök diplomám van, van 3 év mérnöki tapasztalatom is, most év végén lett vége az előző munkámnak közös megegyezéssel. Most keresek majd, most viszont szerintem nincs annyira könnyű helyzetem, most valamiért elég kevés helyre hívnak, de én úgy vagyok vele hogy előbb-utóbb úgy is lesz valami, de lehet hogy kell most pár hónap. Addig dolgoznék minthogy itthol ülök, viszont ezt az infót megtartanám magamnak, hogy most elmegyek heti pár napot alkalmi munkára vagy mondjuk operátornak 1-2 hónapot.
2023. jan. 14. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletteljes a hozzáállasod!

Probaido alatt is van beveteled es probaido alatt barmikor ekoszonhetsz kotelezetten ledolgozando honap nelkul!


CV-t te irod, rajtad all mi szerepel es hogyan.

2023. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!