Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 300 ezres fizetés...

Nettó 300 ezres fizetés milyennek számít általánosságban?

Figyelt kérdés

Budapesten, heti 45 óra, h-p ig, változó beosztás (7-18 óra között).

Ilyen feltételek mellett milyennek számít?


2023. jan. 15. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Megyeszékhelyen én sokáig ennyit kerestem.

Ha nem szobát bérelsz hanem lakást és esetleg kocsid is van akkor nem egy nagy történet. Sokáig azt mondtam, hogy el lehet belőle vegetálni de saját lakásra gyűjteni így esélytelen. Viszont a mostani élelmiszer drágulások miatt simán +50 ezer elmegy kajára egy hónapban. Tudom, hogy sokan ennyit vagy ez alatt keresnek de pesten sajnos ez kevés lesz, kivéve ha szülőknél élsz és nem mész hétvégente semerre.

2023. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én azt mondom, hogy hatalmas a szórás. Rengeteg mindenre lehet és nem lehet költeni.

Szobabérlés/lakásbérlés/szülőktől kapott/örökölt lakás/otthonélés.

Már ez önmagában ég és föld. Aztán a kaja. Lehet vajas kenyeret enni, bár manapság az se olcsó mulatság :D lehet rendelni, olcsóbb kifőzdékből, szerintem onnan még lehet jó áron kajálni. Aztán lehet eszetlenül rendelni 4500ért is. Lehet drága hobbink, amire sokat költünk. Aztán lehet olyan drága hobbink, amivel megtaláljuk a módját, hogy mégis olcsóbban kijöjjünk sokkal. Nekem pl viszonylag drága hobbim van, de az előző nyáron kb 0 forintot költöttem rá :D ingyen játéklehetőség van az egyesületnél és voltak ingyenes versenyek stb. Ha akartam volna, akkor simán havi szinten 50-60at elköltök rá, de meg lehet oldani máshogy is, mégsem hatalmas a különbség.

És végtelenségig lehet sorolni a dolgokat, mert lehet 21 fokban is élni, nemcsak 28ban stb stb stb....

2023. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Átlagosnak legalábbis a ksh szerint.
2023. jan. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A KSH szerint átlagos, a gyakorikérdések kommentelői szerint a számegyenesen egy nulla vagy ezzel a fizetéssel!
2023. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Épìtőiparban dolgozom, videken

. Jobb segedmunkasok tisztán bejelentve is kapnak ennél egy minimálisan többet. Szóval Budapesten ilyen munkarendben sztem ez kevés

. Mondjul ha nincs más célszerű elvallalni, aztán közben keresni másikat. Persze te döntesz.

2023. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"tisztán bejelentve"


Ahha :D


Bejelntve napi ezresért alkalmiba, vagy rendesen nyugdíjjárulékkal heti 40 órásba bejelentve, mert baromira nem mindegy ám!

És nem is ugyanannyi utána a foglalkoztatási költség.

2023. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb cégeknél mar epìtőiparban is sokat javult a helyzet. Továbbra is tartom, hogy Budapesten vagy my mon 300-350 netto teljesen bejelentve is meglehet egy ügyes segédnek. Persze közbeszerzeses hazai cégek és multik esetében. Aztán nincsenek hiú ábrandjaim, akik inkább magán személyeknek dolgozgatnak kis melokat ott valposzinu, hogy sok cég trükkozik és szurken fizet.
2023. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
€800
2023. jan. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egèsz jó.
dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ mit csinálsz. Bodzaszedésért teljesen oké, IT-ban meg szar.
ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!