Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban (gyártósoron) vagy...

Gyárban (gyártósoron) vagy gyorsétteremben (pl. Burgerking, McDonald's) jobb dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem. Gyárban megvan a 8 órás munkarend, lehet 3 műszakban, míg a gyorséttermekben ahogy beosztanak 1 hónapra. Barátnőm mostanában mindig hétvégén éjszakás.
2023. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy írom, hogy gyorsétteremben soha nem dolgoztam. Szerintem a gyár annyiból lehet jobb, hogy tisztább a munkakörnyezet, általában valamennyire klimatizált a gyártócsarnok és nincs folyamatos ételszag. Nyilván a gyártott terméktől sok minden függ, nekem elektronikai gyárral van tapasztalatom, arra ezek igazak.
2023. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyár. Dolgoztam Mekiben, borzalmas volt, rengetegszer sírva mentem haza. Pörögni kell egész nap, 3-4 ember munkáját végzed egyszerre, kb 0 pihenőidő. Beosztási kérelmet hiába írsz, nem úgy osztanak be és nem lehet előre tervezni, nálunk pl hetente rakták ki a beosztást. Minden hétvégén dolgoztam. Eleinte betartották, hogy havi egy szabad hétvége, aztán egy idő után már az se volt. Volt, hogy 6 napot mentem egyhuzamban, volt 1 szabadnapom és mentem megint 6 napot. Volt olyan is, hogy délutános voltam, este 10-kor végeztem, és reggel 6-ra vissza kellett mennem.

Soha többet.

2023. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!