Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyorsétteremben dolgozók!...

Gyorsétteremben dolgozók! Burger Kingben vagy McDonaldsban jobb dolgozni?

Figyelt kérdés
Vagy nagyjából ugyanaz? Betanítanak kezdésnél? És azt is milyen stílusban? Ha lassú az ember ordítanak vele? Diákmunkáról lenne szó.

2014. febr. 25. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekit és Burger K-t nem ismerem, de a KFC borzasztó! Alig akad, aki a próbaidőt is letöltené...
2014. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mekiről tudok nyilatkozi.

Összességében jó ott dolgozni, mert szinte kivétel nélkül midnenki jófej volt velem. Persze csak szinte. Azért a vezetők közül van egy kettő, aki kicsit szigorú, és hajlamos a kiabálásra, de ez ugye éttermenként eltérő lehet.

Egyébként eleinte mindenki lassú, de egész hamar bele tudsz jönni, ha ráérzel. Épp nemrég jött egy új lány, és azt néztem szegény milyen kis lassú, és valamikor én is ilyen voltam, pedig én sem dolgozom ott régóta. De volt egy olyan srác is aki kb. csak 1 hetet dolgozott, mert nem nagyon látszott rajta az akaraterő.

Minden állomásból, tehát pl. grillezés, kassza, stb. kapsz értékelést, és sok mindent meg kell tanulni. Pl. hogy miből mennyi megy egy szendvicsbe, stb. De egyébként ezek könnyen megjegyezhető dolgok.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha valami érdekel nyugodtan kérdezz.

2014. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudsz valamit a rakodásról? Amikor reggel kiszállítják a fagyasztott alapanyagot, az hogy folyik?
2014. márc. 3. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jön áru, azt berakják a fagyasztóba, de van amit egyből felhasználnak kiolvasztás után. De ha arra gondolsz, nem kellett még pakolnom. Nálunk ezt egy ember csinálja.
2014. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban jön áru, akik hozzák azok pakolják a fagyóba, raktárba! Persze van hogy neked is kell pakolni, ha meg kérnek.. de nem sűrűn. Vagy pl, te vagy a grilles, és el fogy a hús, szólsz a raktárosnak hoz, de ha nincs neked kell be menned a fagyasztóba! (Jó.. én szerettem... de már vége.:D )
2014. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!