Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgoznátok egyedül...

Külföldön dolgoznátok egyedül nőként nyelvtudas nélkül?

Figyelt kérdés

Én itt élek kint külföldön. Sajnos jó pár hónapja nem dolgozom de most tudnék dolgozni viszont nem beszélem sem a nyelvet.. Az az igazság hogy nagyon szorongóva tudok válni ha bekerülök egy új helyre úgy hogy nincs velem senki pedig már 22 éves vagyok. És nem értem hogy miért van ez.

Baratom ő dolgozik beszéli a nyelvet stb, nyilván nem szeretné hogy oda menjek dolgozni, de én nem érzem jól magam hogy a szüleinel lakunk és nincs pénzem. Ti elmennetek akármilyen nehéz is?

Nyilván nehéz nyelv nélkül boldogulni, de én a baratomhoz jöttem ki csak aztán úgy alakult hogy itt maradtunk. Ti hogy győznetek le a félelmet?



2023. jan. 16. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el először egy nyelvi kurzusra aztán munka.
2023. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt fizetni is kell.. Ahova mennék dolgozni ott nem kérik a nyelvtudást. Addig nem ülhetek itthon míg megtanulom a nyelvet
2023. jan. 16. 18:55
 3/9 fersk válasza:

Ha ahhoz a munkához értesz, nyugodtan.

Lásd pl.: futballisták, edzők, szöv. kapitány Magyarországon. :)

2023. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni, ha tudod használni a netet...és a fejedben lévő szervet.


Max kérsz segítséget a szerződéshez onnantól pedig dolgozol és mellette tanulgatod a nyelvet.


Nem baj, ha nem hibátlan, töröd, mindenki valahol elkezdi.

Sőt ha a környezeted nyelvét tanulod, könnyebb, mert rákényszerülsz.

2023. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

De valaki nem tudja hogy miért lehet hogy ennyire rá parázok egy új hely miatt?

2023. jan. 17. 12:19
 6/9 fersk válasza:
Munkával kapcsolatos önbizalom hiánya?
2023. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Egyszerűen csak azóta van ez velem mióta itt vagyok kint külföldön
2023. jan. 17. 23:28
 8/9 fersk válasza:
Ha ott képzeled a jövőt, akkor 'otthon ülve' pénzt kölcsönkérve (hisz' utána nem gond visszafizetni) meg kell tanulni a nyelvet - vagy gyere haza... :(
2023. jan. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Jó eséllyel örömlányként végzed. Vagy rabszolgaként esetleg szervdonorként, ha nem vagy engedelmes.
jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!