Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak be? Szakmai tapaszta...

Mit írjak be? Szakmai tapasztalatos weboldal, állásjelentkezős; ha én pl szeptember 1-étől november 29-ig dolgoztam ott; akkor mit írjak bele, 2022-09 től 2022-11 ig, vagy 2022-12 ig?

Figyelt kérdés

mert végülis mondhatjuk, 2022-12 ig, mert szinte az egész novemberben ott voltam.

De mondjuk a pdf-es önéletrajzomban úgyis látja, akinek elküldöm, nem állítottam nyilvánosra.



2023. jan. 16. 22:44
A kérdező szavazást indított:
2022-11
2022-12
9 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
A tól ig, az a tartalomra vonatkozik, vagy az időpontra ? Vajon. Nektek például? Mert, ha a tartalom, tartam, átfogóan, akkor november, ha meg időpontig, hogy meddig voltam ott, akkor meg a december lesz a jó.
2023. jan. 16. 22:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy ez egyénileg is más.
2023. jan. 16. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A november az a 11. hónap, tartalomra meg idöpontig is.
2023. jan. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem érdemes ezen agyalni, +/- 1 hónap nem igazán befolyásol semmit, látni fogják bármelyik verzióból, hogy csak néhány hónapot töltöttél ott.


Arra koncentrálj, hogy minél hasznosabb, értékesebb szakmai tapasztalatról árulkodjon a pozíció megnevezése. Hogy mit csináltál, milyen szinten, milyen tudásod és tapasztalatod lehet, az sokkal jobban érdekli őket, mint az, hogy november végéig, vagy december elejéig voltál ott.

2023. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat; mentek a zöldek.
2023. jan. 18. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!