Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes elvégeznem nőként, amiből meg lehet élni? /Okj tanfolyamok régebbi nevükön/

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 20:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%

Ha erdekel akkor pl. Manikur/pedikur, fodrasz, kozmetikus, szolarium.


Ha beszedes vagy a kuncsaftok kedvelni fognak, es viszik a hirnevedet. Szinte minden no jar ilyen helyekre ezert ebbol jo kis beveteled lehet. Csak hat a beruhazas a kulonbozo termekekre az nem keves penz! De ha nem megnyero, zarkozott szemelyiseged van, nem tudod szorakoztatni a vendeget, ne szamits sok penzre, mert nem leszel benne a koztudatban, nem fogjak azt mondani pl.: "uristen ez a kormos milyen jo ide kell jonni!"

2023. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Villanyszerelès
2023. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Általános ápoló
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem, de az ápolók például nagyon keveset keresnek. Műkörmös szakma gondolom telített és az embereknek egyre kevesebb pénzük van/lesz műkörmöshöz járni.
2023. jan. 18. 20:55
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a villanyszerelő ötletet😄 ha férfi lennék tuti találnék magamnak azonnal ötletet, hogy mihez kezdjek.
2023. jan. 18. 20:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Nőként is szerelhetsz villanyt, én is azt teszem, bár nekem a főállásom jóval többet fizet, nekem hobbi.
2023. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pont ugyanazokat tudod elvégezni, mint egy férfi, ha nem büdös hogy dolgozni kell.


Egyébként óriási innovációra ne számíts az OKJ-k között, alap szakmákról van szó, amiket egy óvodás is fel tud sorolni. És ezeknek pontosan ismered a piacát te is.

2023. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
1. vagyok. Mindig is voltak es mindigis lesznek penzes nok akik aldozni fognak magukra. Az teny hogy most mindennek nagyot ugrott es meg ugrik az ara de sztem meg igy is sokat kereshetsz. A baratnom mondta hogy mar rengeteg fodraszhoz kert idopontot de csak nagyon sokara kapna, ezert maganak festi a hajat.
2023. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hát sajnos én nem engedhetem meg magamnak se a rendszeres fodrászhoz járást vagy műkörmös és szempilla felrakó szolgáltatásokat. Nincs érzékem a szépségiparhoz.
2023. jan. 18. 21:19
 10/17 A kérdező kommentje:
A férjemnek többször is levágtam a haját, de mindig rosszul vágtam. Nincs érzékem hozzá.
2023. jan. 18. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!