Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az “otthonról végezhető”...

Az “otthonról végezhető” munka milyen munkát jelent?

Figyelt kérdés

Amire főleg kismamákat, GYED-en lévőket, nyuggereket keresnek? Minden hirdetés szűkszavú, pár óra elfoglaltsággal járó munkát hirdet és hogy részletek csak privátban.

Konkrét tapasztalat érdekel, aki már jelentkezett ilyen hirdetésekre és beavatták, hogy miről van szó.



2023. jan. 19. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Minden hirdetés szűkszavú, pár óra elfoglaltsággal járó munkát hirdet és hogy részletek csak privátban."

Az ilyen "munka" mindig valami MLM vagy piramisjáték.

2023. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizonyos hirdetéseket ki kell szűrni.

Mik az igényeid? Ha bejelentett állás az igényed, lehetnek a hirdetésben arra utaló jelek, hogy ez nem az. Pl. ha nincs benne konkrétan, hogy megállapodás szerint heti 5-30 órás alkalmazotti jogviszony.

De lehet, nem állást keresel, nem tudom.

2023. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Hány jelentkezés szolgáltatja a statisztikádat?
2023. jan. 19. 00:50
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Az érdekel, hogy aki felvette a kapcsolatot ilyen munkát hirdetőkkel, mit mondtak neki, mi lenne a feladat. Elnézést, ha ez nem derült ki a kérdésemből, remélem, most már tiszta. Tehát tapasztalati úton szerzett információ érdekel. Minden egyéb észrevételt privátban kérnék.
2023. jan. 19. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kamuk.


Amúgy simán tudsz otthonról végezhető munkát szerezni nagyobb cégeknél olyan munkakörben, ami végezhető otthonról.


Pl.: Barátnőm egésznap otthon, pizsomában az ágyban ha úgy tartja kedve emailokra válaszol, mert az a munkálya, hogy a cég ügyfeleivel tartsa a kapcsolatot és válaszoljon kérdéseikre. Tehát csak leveleket ír és levelekben megírt problémákra próbál megoldást találni.


Ez egy igazi otthonról végezhető munka.

2023. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor MLM. Ha valaki nem képes 2 mondatban összefoglalni a munka lényegét, akkor valami nem stimmel. Azért akarnak részleteket csak később elmondani, mert akkor már megvan az elérhetőséged és mehet a zaklatás. ÉLetemben 2x kerültem ilyen helyzetbe, mindkétszer véletlenül, már felismerem a jeleket. Amikor azt mondják, hogy tájékoztatást adnak személyesen, ha elmegyek, vagy telefonon felhívnának, akkor már tudom. A normális munkaköröknek neve van és nem titkos a neve.
2023. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jelentkeztem ilyenre, az vmi továbbküldős akármi volt. 20 éve volt, akkor még postai úton kellett szóróanyagokat küldeni azoknak, akik érdeklődtek. Hát már a leírást nehezen értettem, el sem kezdtem a munkát. De nagyjából most is hasonló dolgot tudok elképzelni. Vagy esetleg ilyen tupperware dobozok értékesítése, vagy avon, oriflame.
2023. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
MLM, affilate marketing, vagy valami hasonló kamu, ahol gombomkért vagy ingyen keresed a sok pénzt valaki másnak a többi balekkal együtt, akiket bepaliztak.
2023. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
EZ valszeg MLM lesz
2023. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Blogolás
2023. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!