Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan gyakornoki munkahelyet...

Olyan gyakornoki munkahelyet beleírjak az önéletrajzomba, ahol szinte semmi feladatot nem kaptam és ez miatt nem is tudok róla semmi relevánsat/lényegeset mondani interjún?

Figyelt kérdés
Összesen 8 hónapot voltam gyakornok egy cégnél, ahol szinte semmi szakmai feladatot és egyebet is alig kaptam, mivel abban az időben Covid volt és ez miatt csak a fizetésemet kaptam a 8 hónap alatt.

2023. jan. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen a kulimunkát bízzák a gyakornokokra, az ilyen helyzetekre találták ki az alábbi sablon szövegeket.:

-a x csapat támogatása/supportálása a riportok elkészítésében


Valamit kamuzz be.

2023. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 5 hónapot dolgoztam tavaly egy multinál, más területen is (gépészmérnökként logisztikán, de feladatom az autocadazés volt (lett volna)), ezt beleírtam mert csak jobb mint a semmi, de igazából felvettek, gondolom nem ez volt nekik a legfontosabb.
2023. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan szakmai tapasztalatot érdemes csak behazudni, amiről tudsz is beszélni, ha esetleg rákérdeznek.

Nagyon nem szoktak egyébként belemenni egy egy órás állásinterjún annyira nincs is erre idő. Ha esetleg mégis, akkor benézted, de mit veszíthetsz.

jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!