Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nyári diákmunkában...

Milyen nyári diákmunkában érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, Nyíregyházán élek és itt járok egyetemre anglisztika szakra tehát rendelkezem közel felsőfokú angol nyelvtudással. Szeretnék pénzt keresni és egy kis munkatapasztalatot szerezni ezért nyári diákmunkában gondolkodom. Minél többet szeretnék nyáron dolgozni, de ha kell az egész nyarat is végig dolgoznám. Milyen diákmunkákat ajánlotok?

2023. jan. 22. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Jut eszembe Hádában szívesen dolgoznék de oda alkalmaznak egyáltalán 3 hónapra?
2023. jan. 22. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kertészetbe mennék, legalább a napon barnulnál a jó levegőn nem a szoláriumba drága pénzért!
2023. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle diákmunka van, nyári szezonban szalag mellett, üzletekben, boltokban, vendéglátásban, esetleg könnyű adminisztrációs munkára keresnek diákokat. Én HR diákmunkára jelentkeztem többször nyárra,mert szorgalmi idő alatt nem tudtam összeegyeztetni az órarendemmel, de azokra a helyekre mindig hosszú távra keresték az embert, legalább heti 20 órában. Nappalisként esélytelen volt.

Diákszövetkezetek honlapját nézd meg,mik az opciók Nyíregyházán.

2023. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok: nyáron szalag mellett dolgoztam többször is , voltam call centerben és fagyit is árultam egy cukrászdában.
2023. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Olyan élesen dolgozz, ahol külföldi turisták vannak.
2023. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!