Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rokkant nyugdijasnként esetleg...

Rokkant nyugdijasnként esetleg valami chat operátori munka létezik?

Figyelt kérdés
már dolgoztam ilyen munkában nem keveset,és tudom hogy külföldön is vannak ilyenek,de hol kereshetek ilyet?vannak oldalak?googleban nem találom.cloudworkers félére gondoltam.
2023. jan. 25. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Márpedig a Cl@udw$rkers cég rendesen fizet, velem még mindig korrekt volt, normális dolgozóként bánt, egy rossz szavam sem lehet rá, a fizetés rendben megérkezik mindig a várt időintervallumon belül, néha még előbb is, nem tudom, mi baj lehetne vele, (ha van ilyen,) amiről én nem tudok. Engem kihúzott a slamasztikából, mikor kellett a pénz és rokkantként nem volt rám szüksége egy hazai munkáltatónak sem, pedig még takarítónőnek is elálltam, művelt ember létemre. Belenéztek a gépbe és munkaszerződést sem kaptam, fizetés sem járt nekem a nemlétező szerződés mellé, csak zsebből a nagy 0, gyakorlatilag ingyen dolgoztam a magyar takarítócégnek a D+N-nek és borzalmasan megaláztak, mert meg voltam bélyegezve a betegségem miatt. Ezután, végső elkeseredésemben jelentkeztem ehhez a külföldi céghez, akit te megemlítettél, mert aki nyugdíjas, az nem igazán tud válogatni, ha a megélhetéséről van szó és nem akartam, hogy a következő munkáltató is megtudhassa azt, hogy nekem valami bajom van és így járjak ebben az előítéletekben gazdag, csaló országban, ahol élek. Kövezz meg, ha nincs igazam ebben! Applikációk tesztelésével is foglalkozom Androidon, rengeteg a scam, az olyan alkalmazás, ami nem fizet ki, van, amelyik meglopott, ezért törölnöm kellett, jelszót változtatnom,... stb., a többi csak bagót fizet, pedig krypto-t is próbálok - ráadásul sikerrel(!) Android-vonalon ingyen, bónuszként beszerezni. Igen, rávitt a szükség, mert meghaltak a szüleim, senki nem tart el, akivel személyesen találkozok, nem megismerni akar, csak belémrúgni, mert rám néz és látja, hogy nem vagyok egészséges. Ez van. Nem akartam az utcára kerülni és ételért cserébe stríhelni kint a sarkon, mint egy kivert kutya, beteg ember létemre, inkább online mások problémáival foglalkozom. Mindig fontos volt az erkölcs és a Jóisten a számomra, dehát vannak az interneten olyan emberek, akiknek olyan 'minden az egyben chatelőpartner' kell, aki törődik velük és az érzéseikkel. Ha arra vágynak, a pszichológusuk vagyok és megértem őket, mert magas empátiával rendelkezem, nagyon megrúgdosott az élet ahhoz, hogy ne ítélkezzek senki felett. Ez a cég, amit említettél viszont elismer és megbecsül engem az által, hogy számomra nem csak munkát ad, hanem megfelelő nyugdíjkiegészítést is, így végre embernek érezhetem magamat, aki egy átlagfizetésnek megfelelő jövedelemből élhet. Mindent egybevetve: én nagyon hálás vagyok azért, hogy chatoperátor lehetek, mert annyit keresek, amennyiért megdolgozok és annyit dolgozok, amennyit akarok és tudok, senki nem aláz meg a porig és legalább van munkaszerződésem is, amihez én és a jelenlegi munkáltatóm tartjuk magunkat. Létező szerződés mellé létező fizetés is jár, bár nem a legfényesebb karrier, de mindenképpen megbecsültebb állás, mint egy neve nincs (a munkavállalók sorában, pedig ugyanúgy keccsöl, mint egy teljesértékű dolgozó!) takarítónő, akit diszkrimináció miatt nem fizetnek ki.
2023. márc. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!