Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jò ötlet Miskolcra a Bosch-ba...

CHRISS2 kérdése:

Jò ötlet Miskolcra a Bosch-ba menni dolgozni ?

Figyelt kérdés
23-éves vagyok Szlovákiai de közel van hozzám Miskolc és gondolkodtam elmennék a Bosch-ba na de kicsit tartok a közegtők hallottam már ezt azt, főleg a romákròl, szòval nem tudom érdemes-e ott pròbálkozni vagy inkább másutt.

2023. jan. 26. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy milyen munkakörbe. A gyártósoron sok a kannibál, irodán nem vészes.
2023. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Háát több mint valószínű hogy gyártósor !
2023. jan. 26. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt ne mondd már, hogy itt jobb lenne a fizetés, mint Szlovákiában.
2023. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a rész ahol a kérdező lakik szegényebb mint Borsod megye.

Ott legalább ott van Miskolc es egyéb kisebb varosok. De a masik oldal az a világ vége. A rimaszombati vagy a nagyröcei járásból lehet a kérdező ahol tényleg nehéz munkát találni egy kész nyomornegyed.

Sőt még buszok is járnak szedik fel a szlovákiai munkásokat visszik hozzák a boshba.


Legalább 60 km-re van tőled Miskolc gondolom a Bosh busszal tervezel bejárni. Az nagyon kimerítő lesz.

IPA, Tauris, kábel?

Ide gyakran van felvétel. Valamivel többet is keresnél.

2023. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pontosan Ahogy az utolsò mondja nagyrőcei járás, Igen kimerítő de sajnos más megoldást nem nagyon làtok az itteni helyzet tényleg kész katasztròfa, van a közelben egy gyár mindössze 7-km re viszont Magyarokat nem nagyon vesznek fel! Rám se hederítettek.
2023. jan. 27. 00:52
 6/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Épül az Eperjesi gyár, Miskolc alá fog tartozni, Miskolci vezetéssel.

Irodai munkásokat már nagyon toboroznak, lassan az operátorok jönnek. Én a helyedben jelentkeznék ide, hogy bebiztosítd a helyed kint.

Rbhm-be be tudlak ajánlani. Hamarabb vesznek fel téged is úgy.

Irodista vagyok, de még nem hallottam panaszkodni operátorokat sem, a csapat vegyes, fele roma, fele nem.

2023. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsò, írok privát üzit rendben ?
2023. jan. 27. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Sokan járnak Szlovákiából.
2023. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
nem Szlovákiában jobbak a munkakörülmények és a fizetések is.
2023. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9# Nyugati részekre ez igaz illetve a nagyobb városokra.

Közép Szlovákia déli részére nem igaz, ahogy kelet szlovákiara sem. Ezeken a helyeken kevés a fizetés nincs munkalehetőség nagy a lepusztultság.

Szlovákia a gazdasági különbségek országa. Egy pozsonyi átlagfizetés 1500 euró, míg egy eperjesi 700.

Szóval ha abszolút nem vagy képben inkább ne általánosíts.

2023. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!