Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen home-officeos otthon...

Milyen home-officeos otthon végezhető munkalehetőségek vannak!?

Figyelt kérdés

Amihhez nem kell nagy értelem/gyakorlat és felsőfokú iskolai végzettség sem idegen nyelv!?

Egyszerű betanított munkára gondolok én amihez biztosítja az eszközöket a munkaadó.



2023. jan. 27. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az általad leírtak közül szerintem a szűk keresztmetszet az idegen nyelv. Ha tudnál angolul, helyből tudnék mondani egy csomó céget, és szerintem felsőfokú végzettség nélkül is felvennének. De ahhoz, hogy kényelmes munkát végezz home office-ból, ahhoz szerintem nem elég tudni. Nem hiszem, hogy van olyan tisztán magyar cég, ahol tudsz full home office-ban dolgozni, ez a multikra jellemző dolog.
2023. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jó lenne/volna pedig az itthoni munkavégzés énnekem számomra.

Békés és nyugodt át mint az emberi közösségbe eljárni minden hétköznap rendszeresen.

2023. jan. 29. 16:18
 13/16 anonim ***** válasza:

A home-office nem ám olyan nyugodt és békés ahogy gondolod, meg hogy nem kell csinálni semmit... Ez egy általános téveszme többnyire a fizikai dolgozók kis agyában, akik a saját komfortzónájukon nem látnak túl.

Home-officeban is rendszeres a kommunikáció és a kapcsolattartás a kollégákkal és a külföldi partnerekkel, élő webkonferenciák, videóhívások és természetesen levelezés formájában. A szokásosnál is több prezentációs anyag és szakmai dokumentáció készítendő, amelyben a szakmai munka eredménye foglalandó össze egy-egy projekt kapcsán. Ez sok esetben megnöveli -az elméletileg kötetlen és rugalmas- munkaidőt, munkabeosztást, ugyanakkor a határidőket szigorúan tartani kell és gyakoriak a kötött időpontú megbeszélések.

Úgyhogy ilyen az a bizonyos "home-office".

Olyan amit te keresel, nem létezik. A sorsodon úgy tudsz javítani ha képzed magadat, egy jó szakmát elvégzel. Erre mindenkinek lehetősége van, az állam fizeti az érettségit is meg a szakmát is, sőt a felsőoktatási felvételit is már úgy lebutították, gyakorlatilag bárki mehet egyetemre...

2023. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 leszbikuslány válasza:

Miért nem képzed magad nem értem?

Peldául ha úgy is otthon vagy meg tanulhatnál folyékonyan beszélni angol nyelven es különböző szakmákat tudnál megtanulni.

Hány éves vagy?

Szerintem ha nem 60 vagy 70 éves vagy hanem fiatal huszon vagy harmimc vagy negyven vagy akár meg ötven évesen is több idegen nyelvet folyékonyan meg tudsz akár otthonról is tanulni ami növeli az értékedet mert több otthon végzett munkák közül tudsz válogatni amik otthoni munkák 90 százalékához kötelezően kérnek idegen nyelv tudásokat.

Így nem értem miért ragadzkodsz amnyira a nyelv tudás nélküli otthoni munkákhoz mivel ha nincs idegen nyelv tudásod azért van az agyad és azért gondolkozol vele hogy képes vagy tanulni es fejlődni az agyaddal így meg tudsz tanulni folyékonyan beszélni akár angol nyelvet is.

A legjobb befektetes mindig a tudás mivel amit meg tanulsz azt soha senki nem veheti el tőledva saját tudásodat.

2023. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A legjobb befektetes mindig a tudás mivel amit meg tanulsz azt soha senki nem veheti el tőledva saját tudásodat."

Ez egy szép iskolai tanárszöveg, de ma már sajnos a tudást nem fizetik meg. Komoly egyetemi diplomával, nyelvtudással is sok esetben csak egy átlagos bért kapsz. Mérnöki pálya pl. tipikusan ilyen.

2023. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xp ali ***** válasza:
Mind átverés, ami ezt ígéri ezekkel a feltételekkel.
2023. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!